Epic Games'in yavaş indirme yapması

Soaby

Hectopat
Rocket League indirecektim Epic Games'den fakat çok yavaş indiriyor.

Hız-1.png

Hız-2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rocket League indirecektim Epic Games'den fakat çok yavaş indiriyor.

Eki Görüntüle 1029634

Eki Görüntüle 1029635
Indirme kısıtlama acik mi? Indirmeyi durdurup biraz bekleyin ve masaüstüne sag tıklayıp yenile yapıp devam edin.
Genelleme mi? Epig'in dandik sunucuları tüm dünyanın dilinde. Fanboyluğunuzu ötede yapın lütfen.
Ben hiçbir zaman fanboyluk yapmadım. Ayrica sırf bedava oyun veriyor diye savunanların da değilim. Uzun surece Epic Games'i bilirim.

Masaüstüne sağ tık yenile ile download hızı artacak he? Puhahahaha :D

100000000 Gbps internetin de olsa ulaşabileceğin veri hızı bağlandığın sunucunun çıkışları kadardır.

Bilginiz olmadan fikriniz olmasın.

Masaüstüne sağ tık yenile ile download hızı artacak he? Puhahahaha :D

100000000 Gbps internetin de olsa ulaşabileceğin veri hızı bağlandığın sunucunun çıkışları kadardır.

Bilginiz olmadan fikriniz olmasın.
Okuduğunuzu da anlamiyorsunuz. Ben Epic Games'in yeniden sunucuya bağlanması için dedim. Bir sure beklerse sunucu trafiğinden çıkar. Sonra tekrar sunucu trafik isteği gönderir.

Program üstünden gösterilen indirme hızı zaman zaman yanlış olabiliyor diye biliyorum. Görev yöneticinizi açın ve Epic üstünden indirme yaparken uygulamanın ağ kullanım değerlerine bakın.

Yahu istediği kadar trafik göndersin. Epuke sunucuları so-run-lu. Amuda da kalksa aynı şey olacak.

Eki Görüntüle 1029695
Dostum biraz kaba gibi davrandım kusura bakma ama bu tür şeyler donem donem olabilir. Epic Games Store kısmında yetersiz bu dogru fakat doğrudan sunucular cop demek yanlış. Mesela Steam sık sık bakıma aliyor. Epic de böyle yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı