Epic Games'te bedava olacak oyunu Steam'de iade etme

ensareis

Hectopat
Makaleler
17
Merhabalar dostlar. Yakın zamanda Jurassic World almıştım. 7 saat oynadıktan sonra Epic'in bedava oyunları sızdırıldı. O şoku yaşadım... 20TL çöp olmuştu... Bir ara Orhun Kayaalp abimizin bir videosunda iade edilebileceğini söyledi. Aha video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

20TL'nin derdini yapma diyeceklere sözüm şu:
Para öyle kolay kazanılamaz.
Bana yardım edebilir misiniz?
Şimdiden teşekkürler.

2 Hafta (14 gün) geçtiyse veya 2 saat+ oynadıysanız iade edilmiyor ve siz 7 saat oynamışsınız %99 ihtimalle kabul etmeyeceklerdir.

Aynı olayı dün yaşadım. Epic'in verdiği bedava bir oyunu yanlışlıkla steam'den satın aldım lakin hemen iade talebinde bulundum. 2 saat oynanış süresini geçtiyseniz eğer iade hakkınız düşüyor diye biliyorum.

Amacınız iade etmek ise edemezsiniz, oyunu 7 saat oynayıp -ki daha fazla oynayacaksınız sanırım- param çöp oldu demek saçma.
Hevesim kursağımda kaldı. Tabi oynayamayacağım.
Oynanış süresi 2 saati geçtiyse ve alımın üzerinden de 14 gün geçtiyse hiçbir şekilde iade edemezsiniz.
2 Hafta (14 gün) geçtiyse veya 2 saat+ oynadıysanız iade edilmiyor ve siz 7 saat oynamışsınız %99 ihtimalle kabul etmeyeceklerdir.
Bir ara Tomb Raider almıştım. 1 saat kadar oynamıştım ve 1 ay sonra bedava oldu. İade talebinde bulununca iade ettiler. Belki bir şekilde iade edilebilir diye umuyorum.

Ekran görüntüsü 2020-12-31 195517.png

Sizce iade ederler mi? Nazik ve kibar bir dille yazdım.
1609437275736.png

Etmediler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı