Epic Games'teki 60 TL'lik kuponla ne alınır?

Arkadaşlar ben sadece normal oyuna sahibim standart sürüme yani, 16 TL'ye UPlay mağazasından satın almıştım. Bu Warlords of New York DLC'si tam olarak neler ekliyor oyuna? Satın almaya değer mi? Bu arada bugün başladım oynamaya, seviye 3'üm şu an. Oyunun genel olarak oynanışı, grafikleri, mekanikleri hoşuma gitti. İlk oyunundan daha çok beğendim.
Değer bence ama ayrı alınca biraz pahalıya geliyor galiba.

Değer bence ama ayrı alınca biraz pahalıya geliyor galiba.
Peki Warlords of New York ve Warlords of New York Ultimate Edition arasında çok fark bulunmakta mı? Hangisini satın alırsam daha mantıklı bir seçim yapmış olurum?

Peki Warlords of New York ve Warlords of New York Ultimate Edition arasında çok fark bulunmakta mı? Hangisini satın alırsam daha mantıklı bir seçim yapmış olurum?
Depo falan büyüyor ve kozmetikler veriliyor. Bence Ultimate için masraf yapmaya gerek yok.

1601082711325.png

Ben de onu aldım, ilk oyundan sonra çok iyi oldu.
Kendim gittim The Crew 2 aldım bin pişmanım. Oyunun hiç gerçeklikle alakası yok sanki Ferrari değil Scania tır sürüyorum çok ağır bir fiziği var oyunun. Grafikleri de gözüme videolarda çok güzel gelmişti meğer alakası yokmuş :D direksiyon 900 derece dönmüyor daha saçma neler neler var. Olan güzelim kupona oldu.

Kendim gittim The Crew 2 aldım bin pişmanım. Oyunun hiç gerçeklikle alakası yok sanki Ferrari değil Scania tır sürüyorum çok ağır bir fiziği var oyunun. Grafikleri de gözüme videolarda çok güzel gelmişti meğer alakası yokmuş :D direksiyon 900 derece dönmüyor daha saçma neler neler var. Olan güzelim kupona oldu.
Epic sürekli kupon dağıtıyor, bir dahaki sefere diyelim 😄

Division 2'ye verme parayı Ghost Recon Wildlands ya da breakpoint al kankam. Breakpoint bende de var. Aşırı iyi bir oyun, ayrıca görevlere yardımcı olabilirim. 30 seviyeyim, tüm silah kilitlerini vs biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı