Epic Games'teki GTA V hesabıma giremiyorum

• Konuyu başlatan VAD
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 2B

VAD

Hectopat
GTA V'i önceden Steam'den almıştım ve hesabı kurmuştum. Sonra Epic Games'ten ücretsiz almıştım ve hesap oluşturmuştum. Şimdi ben Epic Games'ten GTAV'i indirdim. Ve sıkıldım Epic Games'teki hesabımdan Steam'deki Social Club'a bağlamak istiyorum. Ama Epic Games'ten GTA V'e girdiğimde sıgn out yok, yani oturumu kapatamıyorum. Ve başka oturum açmak istiyorum Epic Games'teki Social Club yerini bulamadım. Nasıl Epic Games'ten Steam'deki GTA V hesabını girebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Böyle bir şey yapabilme imkanınız bulunmuyor diye biliyorum. Siz yine de Rockstar Games istemcisi üzerinden ayarları kurcalayarak deneyin ama çok ihtimali yok.

Hocam konular mı karıştı yoksa biri soru sordu mesajı mı silindi?
Hayır.

GTA V'i önceden Steam'den almıştım ve hesabı kurmuştum. Sonra Epic Games'ten ücretsiz almıştım ve hesap oluşturmuştum. Şimdi ben Epic Games'ten GTAV'i indirdim. Ve sıkıldım Epic Games'teki hesabımdan Steam'deki Social Club'a bağlamak istiyorum. Ama Epic Games'ten GTA V'e girdiğimde sıgn out yok, yani oturumu kapatamıyorum. Ve başka oturum açmak istiyorum Epic Games'teki Social Club yerini bulamadım. Nasıl Epic Games'ten Steam'deki GTA V hesabını girebilirim?

Tarayıcı üzerinden Rockstar'a gir, hesaplarını bağladığın yerden bir değişiklik yapabilir misin bir bak bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı