Epic Games'ten 90TL oyun önerisi

Assassin's Creed Odyssey.
Paranız varsa Assassin's Creed Valhalla ve Borderlands 3
Bu arada kuponu nereden edindiniz bende Borderlands 3 almak istiyorum kuponum yok.
R6 aldım ama yeni hesap açıp diğer oyunlara da bakacağım. Kuponu ise aşağıdaki link üzerinden nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz.

R6 aldım ama yeni hesap açıp diğer oyunlara da bakacağım. Kuponu ise aşağıdaki link üzerinden nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Yaptım teşekkür ederim sağ olun bu arada harcamadıysanız Metro Exodus alabilirsiniz o da gerçekten güzel. Kupon tekrarlanıyorsa tabii.

Tekrarlanıyor ama ben yeni hesap açıp deneyeceğim. Öneri için teşekkür ederim.

Oyun batağına batmayın bence birkaç tane oyun alsanız yeter ben abartıp Steam'de 200 oyun almıştım şimdi hiçbirini oynamıyorum hatta hesabımı satmayı bile düşünüyorum bu tuzağa düşmeyin derim :D.İyi eğlenceler

Oyun batağına batmayın bence birkaç tane oyun alsanız yeter ben abartıp Steam'de 200 oyun almıştım şimdi hiçbirini oynamıyorum hatta hesabımı satmayı bile düşünüyorum bu tuzağa düşmeyin derim :D.İyi eğlenceler
Zaten kendim yeni kuponla alacağım oyunu oynamayacağım. Abimin çocukken oynadığı ve sevdiği bir oyunu ona hediye edeceğim.

@466609 @DraugRZ

Hayır tekrarlanmıyor tek satın alım için geçerli. Ayrıca Cadılar Bayramı indirimleri bugünden itibaren Epic Games'te başlıyor.

Abimin hesabından alacağım zaten. Tekrarlanmadığını biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı