Çözüldü Epic GTA V, Steam ile aynı Social Club hesabına bağlanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eric_Cartman

Decapat
Daha fazla  
Oyun Epic Games hesabımda vardı, Steam'den alacağım. Aynı hesaba bağlayıp Online'a girersem banlanır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Epic Games hesabınızla oynarken yasaklanmadıysanız sorun olmaz. Steam ile de aynı hesaba bağlanınca ilerlemeniz eşitlenir. Bir Social Club hesabında sadece bir ilerleme olabiliyor. Başka platformdan erişim kazanmış oluyorsunuz sadece.

Benim Social Club hesabımda Social Club, Steam ve Epic Games olmak üzere 3 tane GTA V var örneğin.

A05A629E-D35D-40C9-A4ED-7BD9111B558F.jpeg
Epic Games hesabınızla oynarken yasaklanmadıysanız sorun olmaz. Steam ile de aynı hesaba bağlanınca ilerlemeniz eşitlenir. Bir Social Club hesabında sadece bir ilerleme olabiliyor. Başka platformdan erişim kazanmış oluyorsunuz sadece.

Benim Social Club hesabımda Social Club, Steam ve Epic Games olmak üzere 3 tane GTA V var örneğin.

A05A629E-D35D-40C9-A4ED-7BD9111B558F.jpeg

Çözüm

Eki Görüntüle 752000
Ben sadece iki tane aldığınız GTA 5 oyununu tek bir hesaptan oynayamayacağını belirtmiştim. Doğru mu, değil mi?

Geri
Yukarı