2 Adet Epic Games hesabını aynı Ubisoft hesabına bağlama"

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Selamlar arkadaşlar. Şu an Epic Games'te kuponum var. Far Cry 5 alacağım. Şu an Epic hesabıma bir Ubisoft hesabı bağlı. Epic'ten aldığım Ubisoft oyunları, uPlay uygulamasına eklendi. Kuponla Far Cry 5 aldığımda, farklı bir kuponum kalmayacak. Benim de başka Epic Games hesabımda kupon bulunuyor. O hesaptan Assassin'S Creed Origins alsam, aynı Ubisoft hesabına bağlayabilir miyim? Ya da Ubisoft hesabına eklemem için CD Key veriyor mu? Herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk hesaptan kaldırıp diğer hesaba bağdaştır. Mantık aynı. İşin bitince tekrardan değiştir.

Bildiğime göre kuponla aldığında kupon yenileniyor (Emin değilim.) . Yani sen 80TL üstü harcama yaptığında 60TL indirim alıyorsun ve sana bir adet daha 80TL üstü 60TL indirim kuponu veriyor. İkisinide aynı hesaptan alabilirsiniz demek oluyor. Sorunuza gelirsek aynı Uplay hesabına bağlayabileceğinizi düşünüyorum 2 farklı hesabı.

Edit: Yeni kupon artık verilmiyormuş.

Son düzenleme:
İlk hesaptan kaldırıp diğer hesaba bağdaştır. Mantık aynı. İşin bitince tekrardan değiştir.
Kaldırırsam oyunlar gider mi? Tekrar bağlarsam gelir mi peki?
Eğer öyle yaparsa bağladığı diğer hesaptan oyunlara erişemeyebilir. Bence en sağlıklısı yeni Uplay hesabı açıp bağlamak olur. Ama @Monolova'nın dediği oluyorsa gayet güzel bir şey.
Hocam kendi Uplay hesabımda baya oyun var. Bu yüzden öyle yapmak istemiyorum. Origins CD key vermez mi uplay için?

Son düzenleme:
@Nowitzer CD Key vermiyor, otomatik etkinleştirme yapılıyor artık. @Monolova'nın dediği olur mu bilmiyorum. Mantıklı olsa da bence Ubisoft Store'dan Destek bölümünden Canlı Destek'e bağlan ve İngilizce olarak bir sor. Yanıtını bekliyor olacağım. Fakat onlar da büyük ihtimalle yeni hesap açmanı söyleyecekler.

@bados123 Maalesef hocam.

IMG_20200714_143135.jpg

Geri
Yukarı