Epic Games'ten Fortnite indiremiyorum

Deader

Hectopat
Ben şimdi PC'yi tamire götürdüm, 500 GB'lik HDD olan PC'de 250 GB'ye indi. Sonra Fortnite yer kalmayınca sildim ve yeni taşınabilir HDD aldım Fortnite yüklemek için, sonra içine Epic Games Launcher yükledim açtım güzel bir şekilde. 323 MB sanırsam Epic Games kendi şeyini yükledi, sonra Fortnite kaç GB die baktım, 38 GB. Ben de indirmeyi kapattım gece indirmek için. Sonra PC kapatıp açtım, taşınabilir HDD taktım sonra Epic Games logosu masaüstüne gelmiş, HDD içinde falan yok. Tamam dedim, bastım, açılmadı. Hata olabilir diye silip yüklemek istedim, silmeden önce silmeyi iptal et dedim (bu arada silme yeri denetim masasındaki programa kaldırma yeri). Epic Games açıldı, başlatmayı durdu hatası aldım. D diskiyle alakalı, bu arada PC tamirden geldikten sonra D disk kayıptı ve hiçbir şekilde açılmadı. Her neyse, sonra D diskte Launcher'i buldum, bir daha sildim yine silmeyi denedim, olmadı. Bazı yerlerde okuduğuma göre bazı sorunlar için yazılmış, Epic Games silinmiyorsa daha Epic Games kurulmamış diyorlar ama kurdum. Acaba şöyle mi, ben bu Epic Games'i taşınabilir HDD değil masaütünde gördüm. Her neyse, devam edeyim. Bu sefer bu yeni aldığım HDD'nin içindeki Epic Games dosyalarını falan sileyim dedim, onlarda da şöyle hata verdi, hatta Epic Games dosyaları değil şöyle bir test yaptım sağ tık bastım, sonra yeni bastım klasör açtım, onu da sileiym dedim yine aynı hatayı verdi. Hata da şu "Artık D:\ konumunda değil. Öğenin konumu doğrulayıp yeniden deneyin." dedi. Nasıl doğrulayacağım? Fortnite için almıştım bu HDD'yi ve Fortnite oynayamıyorum. Canım çok sıkkın ve şunu da eklemek isterim, acaba ben bu diski alsam da C'ye dosyalar gitti mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games sorunlu bir uygulama yer yer sorunlar yaşanıyor bunun büyük ihtimal tek çözümü bir süre sonra tekrardan denemektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı