Epic Games'ten indirilen oyun açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

BabaYagaRambo

Centipat
Epic Games'ten satın alıp indirdiğim oyun çift tıkla ve diğer kombinasyonlarla hiçbir şekilde tepki vermiyor. Açılmıyor sebebi neler olabilir? Epic Games'e ulaşabileceğimiz mail adresi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer Ubisoft oyunu ise uPlay ile eşlendikten sonra Epic'i kapatıp uPlay ile açmayı deneyin. AC'de ben böyle çözmüştüm.

Kodu aktive ederken böyle bir şey verdi.
Masaüstündeki Ghost reconu açında da 17008 hatası veriyor.

Sisteminizi belitin ve oyunu yazın.

Sistem yeni.

Ryzen 5 3600X.
GTX 1660 Ti.
ASUS Pro Gaming.
G.Skill 3600 Dual.

Epic Games'ten ya da Ubisoft'tan kaynaklanan bir sorun Steam'dan indirdiğim her oyun sorunsuz açıldı örneğin Ubisoft'a ait The Crew.

Dosya Ekleri

• IMG_20200613_164936.png
    IMG_20200613_164936.png
    768,8 KB · Görüntüleme: 803
  • 2020-06-13 (3)_copy_1280x720.png
    2020-06-13 (3)_copy_1280x720.png
    477,4 KB · Görüntüleme: 778
Hmm. Epic açıkken ubi uygulamasından açmayı deneyin bir de isterseniz.

Deneyip yazacağım en son UPlay'dan Ghost reconu aktive ettim ancak oyunu Epic Games üzerinden başlat dediğimde uPlay Ghost recon indir kısmına atıyor bu süreç doğalmı indir kısmına tıkladığımda resimdeki 17008 hatasını alıyorum

uPlay görev yöneticisinde 32 Bit ile çalışıyor benim sistemim 64 Bit bu sorun teşkil eder mi?
.

.

Arkadaşlar konu ile ilgili şikayet sayfaları aynı sorunu yaşayanlar destekleyiniz
Arkadaşlar sorun Epic Games'in indirdiği dosyalardan dolayı yüksek ihtimalle

Ubisoft indirilen dosyaların konumunu görmediği için UPlay'de satın aldığım oyun kısmında oyna butonu yok indir var onun altında da oyun dosyalarını bul kısmı mevcut buradan Epic Games'in indirdiği dosyaların hangisini seçtiysem dosyalar doğrulanmadı yeniden indirin klişesi çıkıyor

Epic Games'ten resimdeki autorun exesine tıkladığımda 17008 hatası veriyor.

uPlay kendisini varsayılan olarak program files X86'da kurmak istiyor bu normal midir sistemim 64 Bit

Yoksa UPlay'i manuel düz program filesemi yüklemeliyim

Yoksa. Upc açan uygulama indirip içerideki dosyaları çıkartmalı mıyım

Düz olarak denedim UPlay'i Epic Games ghostrecon dosyasının içine kurdum dosyaları doğruladı ancak oyunu komple indirmeye başladı sanıyorum Epic Games üzerinden benden başka Ghost recon wildland alan olmadı TR'de bir daha epcigamesten sevap dahi almayacağım merdiven altı dosyalar bu ne ağzıma geleni sayıyorum
Arkadaşlar sorunu ve ilgili olabilecek başka sorunların çözümlerini deneyerek çözdüm her şeyden önce uPlay çöktü hatasından sonra tamama tıklayıp yapmanız gereken PC'yi kapayıp açın ethernet kablosunu PC'den söküp modemi kapatıp açın kabloyu takın UPlay'i yönetici olarak başlatın indirme otomatik kendisi devam ediyor olması gerekiyor.
Bu yöntem sizde işe yaramaz ise aşağıdaki kılavuzu takip edin.

Adım 1.

Öncelikle DNS ayarlarınızı değiştirmelisiniz internette nasıl değiştirileceği anlatılmakta.
Ayarlar > ağ ve internet > ethernet > bağdaştırıcı seçeneklerini değiştir > ethernete sağ tıklayıp özellikler > internet protokolü sürüm 4 > aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan kısmına.
Üst kutuya 8.8.4.4
Alta 8.8.8.8
Yazıp tamama tıklayın > gelen ekranda tekrar tamama > ethernete sağ tıklayıp devre dışı bırak > etkinleştir > tanıla. Olay bu kadar akabinde PC'yi kapatıp UPlay'i yönetici olarak başlatın deneyin.

Bu ayarlarla internete bağlanamıyorsanız yazılan DNS'leri silin.

Adım 2.

İşe yaramaz yine çökme hatası alırsanız ilk yazdığım yazıyı deneyin olmazsa adım 2'den ayarlara devam edin adım 1'deki yaptığımız ayarları değiştirmeyin devam ediyoruz.

Çalıştıra denetim masası yazıp giriyoruz > sistem ve güvenlik > yöntemsel araçlar > hizmetler > ssdp bulmaya sağ tıklayıp özellikler > başlangıç türü otomatik olarak ayarlıyoruz uygula ve tamam diyoruz > ekranları kapatıp PC'yi yeniden başlatın ve deneyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Adım 3.

Ayarlar > zaman ve dil > dil > yönetici dil ayarları > biçimler > ek ayarlar > ondalık simgesi, ise. Yapın uygula ve tamam deyip çıkın PC'yi kapayıp açın tekrar kontrol edin değiştirdiğiniz gibiyse UPlay'i yönetici olarak çalıştırın deneyin.

Videosunu bulamadım.

Ek olarak deneyin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her adımda sonra ilk yazımı dikkate alıp uygulayın oyun inerken yarıda çökme hatası verebilir tamam deyip PC'yi kapatıp açıp UPlay'i yönetici olarak çalıştırın indirme büyük ihtimalle kaldığı yerden devam edecektir.

Uygulamayı açtığınızda direk uPlay çöktü diyorsa uygulamalara gidip uygulamayı silin oyun dosyalarını silinsinmi diye sorar o yüzden üst kutuyu işaretlemeyin alt kutuda kayıt ayarları onu silebilirsiniz uPlay silindikten sonra PC'yi kapatın etherneti çıkartın PC'den ya da güvenli modda açın PC'yi PC internetsiz olsun uplay.comdan indirdiğiniz en güncel sürümü kurun sonra tekrar kapatıp açın ethernet kablosunu takın UPlay'i yönetici olarak çalıştırın devam edip deneyin.

Dosya Ekleri

• 2020-06-14 (4).png
    2020-06-14 (4).png
    85,2 KB · Görüntüleme: 724
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı