Epic GTA Online kaplamalar çok geç yükleniyor

İşletim sistemi
Windows 10

yunusemre_cagan

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıkta da belirttiğim gibi Epic'den ücretsiz aldığım GTA Online'da kaplamalar geç yükleniyor, grafik ayarını da düşürsem bile fark etmiyor (şu an normalde). Oyunu Steam'den açtığımda ise yüksek grafik ayarlarında hiçbir sorunla karşılaşmadan rahatça oynayabiliyorum. İki oyunda HDD'ye kurulu ve FPS 40-60 arası değişiyor. Sebebi ne olabilir acaba? Çok rahatsız etmeye başladı bu durum.

Başlıkta da belirttiğim gibi Epic'den ücretsiz aldığım GTA Online'da kaplamalar geç yükleniyor, grafik ayarını da düşürsem bile fark etmiyor (şu an normalde). Oyunu Steam'den açtığımda ise yüksek grafik ayarlarında hiçbir sorunla karşılaşmadan rahatça oynayabiliyorum. İki oyunda HDD'ye kurulu ve FPS 40-60 arası değişiyor. Sebebi ne olabilir acaba? Çok rahatsız etmeye başladı bu durum.
işlemci nedir?

Sistemi biz tahmin ediyoruz sanırım :D.

.

Dosya Ekleri

• sistemözellikleri2.png
    sistemözellikleri2.png
    242,7 KB · Görüntüleme: 40
Hocam bilgisayarın parçalarıyla bir alakası var mıdır da? sonuçta aynı oyunu yüksek ayarda sorunsuz oynarken düşük ayarda neden sorun olsun ki?

gtx 1050Ti 4gb
intel i5 6402p
16x1 16gb ddr4 ram
Epic üzerinden dosyaları doğrulamayı denediniz mi?
Hayır denemedim hemen deniyorum.
Hocalar özellikleri yazdım herkes kayboldu bir el atıverin ya.

Son düzenleme:
Hocam bilgisayarın parçalarıyla bir alakası var mıdır da? Sonuçta aynı oyunu yüksek ayarda sorunsuz oynarken düşük ayarda neden sorun olsun ki?

GTX 1050 Ti 4 GB.
Intel i5 6402P.
16x1 16 GB DDR4 RAM.

Hayır denemedim hemen deniyorum.
Hocalar özellikleri yazdım herkes kayboldu bir el atıverin ya.

Çözümünüze ulaştınız mı?

Maalesef hocam hala devam ediyor.

Aynı sorunu yaşayan başka biri çözüme ulaşmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı