Epic kupon süresi bitmeden alınabilecek oyunlar

madlyn

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi kuponların süresi 1 Kasım'da bitiyor. Ben AC Odyssey için saklamıştım ama Cadılar Bayramı indirimleri kapsamında indirime girmedi. Cebimden en fazla 40 ₺ çıkacak şekilde oyun tavsiye eder misiniz? Maksat kupon boşa gitmesin.
Bir de Epic Games önümüzdeki sene kupon ve oyun vermeye devam eder mi?
Steam cadılar bayramı indirimi başlayınca Epic Games başka oyunları da indirime ekler mi?

Son düzenleme:
Metro Exodus alıp diğer oyunları da 7,75'den alırsanız Metro gibi bir seriyi 45TL'ye oynayabilirsiniz.

Bu arada ben de kullanayım bari, hatırlattığınız iyi oldu. 2 tane kuponum var.

Metro Exodus alıp diğer oyunları da 7,75'den alırsanız Metro gibi bir seriyi 45TL'ye oynayabilirsiniz.

Bu arada ben de kullanayım bari, hatırlattığınız iyi oldu. 2 tane kuponum var.
Metro Exodus nükleer savaş sonrasını anlatıyordu değil mi? Böyle nükleerden etkilenmiş fantastik canavarlar var mı? Öyle oyunları sevemiyorum, gerçekçi gelmiyor.

• Mortal Shell (Souls-like tarzı seviyorsan olabilir. Ama kendini tekrarlıyormuş sanırım. )
  • Crysis Remastered
  • Snowrunner (47 liraya geliyor.)
  • Rainbow Six Siege - Gold Edition (50 liraya geliyor.)
  • GTA V (Eğer henüz almamışsanız alınabilir)
  • Metro Exodus

• Mortal Shell (Souls-like tarzı seviyorsan olabilir. Ama kendini tekrarlıyormuş sanırım. )
  • Crysis Remastered
  • Snowrunner (47 liraya geliyor.)
  • Rainbow Six Siege - Gold Edition (50 liraya geliyor.)
  • GTA V (Eğer henüz almamışsanız alınabilir)
  • Metro Exodus
Mortal Shell'e bakayım. Snowrunner tır oyunu muydu? R6 bende olması lazım. GTA V zaten var. Teşekkür ederim.

Mortal Shell'e bakayım. Snowrunner tır oyunu muydu? R6 bende olması lazım. GTA V zaten var. Teşekkür ederim.
Snowrunner, Spintires gibi bir oyun. Kamyonla yük taşıma simülasyonunun biraz ötesine geçilmiş, güzel grafiklere sahip oyun. Dağ taş tırmanma merakınızı giderebilecek tarzda ama tabii zevkinize kalmış bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı