Epic Mega Sale için 50TL oyun tavsiyesi

Control tavisye ederim güzel bir oyuna benziyor üstelik Türkçe altyazılı.

DÜZELTME: Türkçe altyazılı değilmiş ben alırken öyle yazıyordu ama bir yanlışlık olmuş sanırım değiştirmişler. :)

Türkçe desteği ve Cthulhu mitosu için aldım umarım optimizasyonu ve oynanışı iyidir. :)
Bende aynı sebeplerden aldım, benim bilgisayar her türlü önerilenleri karşılarmıyor o yüzden optimizasyondan ümidim yok, tek temennim türkçe desteğin iyi olması. Çünkü yapımda görevlerin yerlerine kadar konuşulanlardan bişeyler çıkararak bulmak üzerine yoğunlaşıcakmışız. Türkçeci çok seviyorum. 😀

Bende aynı sebeplerden aldım, benim bilgisayar her türlü önerilenleri karşılarmıyor o yüzden optimizasyondan ümidim yok, tek temennim türkçe desteğin iyi olması. Çünkü yapımda görevlerin yerlerine kadar konuşulanlardan bişeyler çıkararak bulmak üzerine yoğunlaşıcakmışız. Türkçeci çok seviyorum. [emoji3]
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter hediye verilmesi ayrı güzel olmuş. Ucuz olanı aldım diğerini almamakla hata mı ettim diyorum hep. DLC'ler bu oyuna ne katıyor acaba merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı