Epic'de 100 lira civari oyun önerisi

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar toplam 4 tane oyun alacağım 1 tane oyun kena bridge of spitirits olacak diğerini beyond Two Souls sectim 200 liraya tamamlamak istiyorum 130 lira kuponu kullanacağım pumpkin jack alacağım yanlarinda alacağım 3 tane oyun arasinda kaldim bir diğer oyun olarak şu oyunlari düşündüm immortals fenix rissing, Mount and Blade Bannerlord, the outter worlds olarak düşündüm 3'unden biri bu 3 oyunun artıları ve eksilerini yazar misiniz? The outter wilds Fallout 4 gibi ise alırım pek bir bilgim yok ne yaziki 100 lerce saat oynarim öyle ise bunlardan ziyade Epic Games'te 100 lira 130 lira arasinda onerebileceginiz var ise beklerim ya da beyond Two Souls'dan vezgecip onerebileceginiz oyun var ise 200 liraya tamamlayacak ona da bakarım. Not: Assassin's Creed, Watch Dogs, Far Cry, Mafia, GTA, Death Stranding, Horizon olmasın lütfen.

Bannerlord optimizasyon sorunları ile dolu olan müthiş eğlenceli bir oyun.

Fenix Rising Legend Of Zelda'nın daha kötü bir versiyonu gibi, örnek almak denemeyecek kadar benzerlikler söz konusu LOZ oynadıysanız oynarken keyif alacağınızı sanmıyorum.

The Outer Worlds her ne kadar bir RPG oyunu olsa da bana göre diyalog seçimleri yeterli değil ama kaliteli oyundur. Obsidian Entertainment tarafından yapılan oyunlar çok hayal kırıklığına uğratmaz.

Bannerlord optimizasyon sorunları ile dolu olan müthiş eğlenceli bir oyun.

Fenix rising Legend of Zelda'nın daha kötü bir versiyonu gibi, örnek almak denemeyecek kadar benzerlikler söz konusu loz oynadıysanız oynarken keyif alacağınızı sanmıyorum.

The outer worlds her ne kadar bir RPG oyunu olsa da bana göre diyalog seçimleri yeterli değil ama kaliteli oyundur. Obsidian entertainment tarafından yapılan oyunlar çok hayal kırıklığına uğratmaz.

Fenixi kafamdan sildim aslinda mont and Blade beni cok tutmaz gibi düşündüm strateji falan pek oynamiyorum gerçi alirsam bedevaya gelmiş olacak the outter wildste.

Geri
Yukarı