Epic'te Spider-Man Remastered 250 TL

Etail Spiderman.jpg

Fotoğrafta görüldüğü gibi 195TL'den 2 ay öncesinde Steam key olarak almıştım. Yaz indirimine kadar Sony oyunlarına zam yapmazsa 200 lira civarına kadar yine düşer oyun. Epic Games yerine Steam'den de alabilme imkanınız olur. Ancak dediğim gibi yaz indirimine kadar zamlanmazsa.

Eki Görüntüle 1802001
Fotoğrafta görüldüğü gibi 195TL'den 2 ay öncesinde Steam key olarak almıştım. Yaz indirimine kadar Sony oyunlarına zam yapmazsa 200 lira civarına kadar yine düşer oyun. Epic Games yerine Steam'den de alabilme imkanınız olur. Ancak dediğim gibi yaz indirimine kadar zamlanmazsa.
Hocam garantisi yok birde üstüne bu steam, çok büyük indirimler yapan bir şey değil.

Etail'de 200 liraya kadar düşüyor ek kupon ile arada ama zam gelme riski olduğu için öneriyorum diyemiyorum. Ben 200 liraya almıştım, hatta geçen de Horizon Zero Dawn almıştım 85 liraya. Arada bu siteye bakmakta fayda var bence.

Hocam garantisi yok birde üstüne bu steam, çok büyük indirimler yapan bir şey değil.
Garanti konusunda haklısınız ona bir şey dediğim yok zaten ki belirttim zam yapmazlarsa diye. 3 hafta içinde zam yapmazsa Sony, Steam de de oyun 334 TL'ye düşecek, ben Steam üzerinden alıcam denirsa Nays ile 60 TL geri ödemeyle 274 TL'den Steamden alınabilir. Aynı zamanda Steam yaz indirimleri başladığında da yine Etail 200TL civarında satış yapacaktır. şu geçtiğimiz 4-5 ay içinde 2 veya 3 sefer indirim yaptı çünkü.

Geri
Yukarı