Epic'ten alınan R6 Ubisoft'a bağlanır mı?

PeebLe

Hectopat
Zamanında Steam'den R6 aldım ve onu bir Uplay hesabımı bağladım, şimdi Epic Games'ten kuponum var ve Ultimate Edition almak istiyorum ama Epic'e bağlı olan Uplay hesabım Steam'e bağlı olanla aynı herhangi bir sorun olur mu? Ya da nasıl Epic Games'i başka bir hesaba bağlayabilirim?

Dostum salağa anlatır gibi baştan çok detaylı şekilde anlatır mısın?

Hocam ben 2016 gibi Steam üzerinden R6 aldım ve bir Uplay hesabına bağladım ve yıllarca bu Uplay hesabını kullandım. Sonrasında ise Epic üzerinden The Crew 2, Assassin's Creed vb gibi oyunlar alıp 2016'da Steam'e bağladığım Uplay hesabmı bu oyunlar için Epic'e bağladım. Şimdi ise Epic üzerinden yeni bir R6 almak istiyorum ama farklı bir Uplay hesabına bağlamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Hocam ben 2016 gibi Steam üzerinden R6 aldım ve bir Uplay hesabına bağladım ve yıllarca bu Uplay hesabını kullandım. Sonrasında ise Epic üzerinden The Crew 2, Assassin's Creed vb gibi oyunlar alıp 2016'da Steam'e bağladığım Uplay hesabmı bu oyunlar için Epic'e bağladım. Şimdi ise Epic üzerinden yeni bir R6 almak istiyorum ama farklı bir Uplay hesabına bağlamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Epic desteğe yazın onlar bağlantıyı koparıyorlar.

Anladım bu sefer. Epic Games ile bağlı olan Uplay hesabının bağlantısını kaldırman gerekiyor. Bu bağlantıyı kaldırdıktan sonra R6'yı satın al ve başlatma tuşuna bas, seni Uplay hesabına yönlendirir (eğer giriş yapılıysa), yönlendirmezse hesabını girersin ve işlem tamamlanır. Eğer bağlantısını kaldıramazsan Türkçe canlı destekleri bile var, destek alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı