Epic'ten alınan R6 Ubisoft'a bağlanır mı?

PeebLe

Hectopat
Zamanında Steam'den R6 aldım ve onu bir Uplay hesabımı bağladım, şimdi Epic Games'ten kuponum var ve Ultimate Edition almak istiyorum ama Epic'e bağlı olan Uplay hesabım Steam'e bağlı olanla aynı herhangi bir sorun olur mu? Ya da nasıl Epic Games'i başka bir hesaba bağlayabilirim?

Bak benim şöyle bir mağduriyetim var.

R6 olan hesabıma OP Edition aldığımda OP Edition içeriği yüklenmedi, iade edip farklı bir hesaptan aldım. (O hesapta R6 yoktu.)

Bak benim şöyle bir mağduriyetim var.

R6 olan hesabıma op Edition aldığımda op Edition içeriği yüklenmedi, iade edip farklı bir hesaptan aldım. (o hesapta R6 yoktu.)

Hocam ben Ubisoft üzerinden almayacağım Epic Games üzerinden alacağım ve Epic Games hesabımı zaten içinde R6 olan hesabıma bağlamıştım.

İlk hesabıma op Edition'ın eşyaları gelmediği için yeni Uplay hesabı açmak zorunda kaldım.

Hocam şöyle ki daha önce başka bir Uplay oyunu için (bkz: Assassin's Creed) bağladım ve bağladığım hesabın içinde R6 var ve Steam'den alınma, benim sorum şu ben birazdan Epic üzerinden yeni bir R6 alacağım bunu içinde R6 olmayan bir Uplay hesabıma nasıl bağlayabilirim?

Hocam şöyle ki daha önce başka bir Uplay oyunu için (bkz: Assassin's Creed) bağladım ve bağladığım hesabın içinde R6 var ve Steam'den alınma, benim sorum şu ben birazdan Epic üzerinden yeni bir R6 alacağım bunu içinde R6 olmayan bir Uplay hesabıma nasıl bağlayabilirim?
Uplay hesabı ile Steam hesabının bağlantısını kaldırman lazım. Konu biraz çorba oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı