Epic'ten Crysis alınır mı?

mehmetalip18

Hectopat
Ben şu an Epic'te olan 200 TL'lik kupon ile Crysis 1,2 ve 3'ün Remastered versiyonlarını almayı düşünüyorum. Yanında Rogue de ve bir oyun ekleyeceğim. Şimdi ben Crysis alınca bunlar Origin de gözükmüyormuş ben öyle duydum. Doğru mu bir de sizce kupon ile ne almalıyım ya da Epic'den oyun alınır mı?

14759

Gigapat
Makaleler
18
Origin'le bir alakan olmaz doğrudan Epic'den oynarsın. Niye alınmasın tabi ki alınır. Steam holiganlarının beyin yıkamasına gelme.

RogStrix

Picopat
Ben şu an Epic'te olan 200 TL'lik kupon ile Crysis 1,2 ve 3'ün Remastered versiyonlarını almayı düşünüyorum. Yanında Rogue de ve bir oyun ekleyeceğim. Şimdi ben Crysis alınca bunlar Origin de gözükmüyormuş ben öyle duydum. Doğru mu bir de sizce kupon ile ne almalıyım ya da Epic'den oyun alınır mı?
Hocam trigoly şeklinde kesinlikle alınır.

KS
KS
mehmetalip18

mehmetalip18

Hectopat
Bütün cevaplar için teşekkür ederim. Ne alacağıma karar verdim sanırım.
Crysis Remastered 1,2,3
Far Cry 1,2
AC Rogue DE
Star Wars Battlefront 1 UE
7 Oyun 74 TL tutuyor. Tanesi 10,50 gibi bir şey yapıyor çok iyi.

Spoop

Kilopat
Game Pass de var sanırım Crysis ve oyun Türkçe diye biliyorum o yüzden neden Game Pass'den oynamayı düşünmüyorsunuz.

erendemiray7

Picopat
epic kuponunu rdr 2 ile kullansan mükemmel olur ve crysis oynamak istiyorsan 30 tlye gamepass alıp 1 ay içinde oynayabilirsin daha iyi olur zaten oyunlar kendini tekrar oynatan oyunlar değil

Yukarı