Epik hissettiren hikayeli oyun önerisi

Jaime Lannister

Decapat
Makaleler
1
Merhabalar. Bu sonbahar oyun açısından zevkli geçti benim için, Witcher 3'ü modlu bir şekilde 4.kez yüzledim, Mafia Definitive Edition çıktı onu oynadım, araya sınavlar da girse RDR2'yi bitirdim en son olarak. Hepsi karakterler açısından çok kaliteli oyunlardı, harika müziklere, hem epik hem de üzücü anlara sahiplerdi. Witcher 3'den sonra hiçbir oyun daha epik hissettiremez diye düşünmüştüm ki RDR2 tüm bakış açımı değiştirdi. Şu an oynayacak oyun bulamıyorum, PS3'ümü satmasaydım RDR'yi tekrardan oynayacaktım ama olmadı, emülatörden de oynaması imkansız. Böyle beni bağlayacak bir oyun arıyorum, ama bulması çok zor. Tavsiyelerinizi almak isterim. Call of Juarez: Bound in Blood oynamayı düşünüyorum tekrardan, o da kısa oyun zaten. Sekiro var aklımda, belki onu indiririm. Dediğim gibi tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bioshock Infinite oyun tarihinin en kaliteli hikayesine sahip sayılı oyunlardandır. Şiddetle tavsiye ediyorum.

Merhabalar. Bu sonbahar oyun açısından zevkli geçti benim için, Witcher 3'ü modlu bir şekilde 4.kez yüzledim, Mafia Definitive Edition çıktı onu oynadım, araya sınavlar da girse RDR2'yi bitirdim en son olarak. Hepsi karakterler açısından çok kaliteli oyunlardı, harika müziklere, hem epik hem de üzücü anlara sahiplerdi. Witcher 3'den sonra hiçbir oyun daha epik hissettiremez diye düşünmüştüm ki RDR2 tüm bakış açımı değiştirdi. Şu an oynayacak oyun bulamıyorum, PS3'ümü satmasaydım RDR'yi tekrardan oynayacaktım ama olmadı, emülatörden de oynaması imkansız. Böyle beni bağlayacak bir oyun arıyorum, ama bulması çok zor. Tavsiyelerinizi almak isterim. Call of juarez: Bound in blood oynamayı düşünüyorum tekrardan, o da kısa oyun zaten. Sekiro var aklımda, belki onu indiririm. Dediğim gibi tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Call Of Duty Black Ops 1, 2, ve Modern Warfare serilerini öneririm.

Ben de rdr2 den sonra rdr2 kadar kaliteli, kendine bağlayan oyun bulamadım, tekrar tekrar rdr2'yi bitirmeye karar verdim ve şuan 6. oynayışımdayım. Sizde böyle yapabilirsiniz hayır derseniz Detroit become human öneririm.

Tavsiyeler için teşekkür ederim. Oynamadıklarıma bir göz atarım internetten.
Ben de rdr2 den sonra rdr2 kadar kaliteli, kendine bağlayan oyun bulamadım, tekrar tekrar rdr2'yi bitirmeye karar verdim ve şuan 6. oynayışımdayım. Sizde böyle yapabilirsiniz hayır derseniz Detroit become human öneririm.
Rdr2 ye kesinlikte %100 lemek için tekrar başlayacağım ama Witcher 3 de yaptığım gibi bitirip hemen başlamak istemiyorum. Bir süre ara vereceğim, tekrar başladığımda aynı duyguları yaşayabileyim diye. Witcher 3 deki tüm diyalogları ezberledim artık, havası kaçtı bir süre sonra.

Ucuza PS3 bulup, kırıp ilk rdr'yi oynamayı düşünüyorum tekrardan, oynadıktan sonra satarım yine.

Yeni konular

Geri
Yukarı