Çözüldü epin.com.tr'den alınan cüzdan kodu çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

463895

Hectopat
Makaleler
6
Yer
İstanbul
fastPay üzerinden satın aldım, kod şu şekilde:
XXXXX-XXXXX-XXXXX--XXXXX-XXXXX-XXXXX
İki tane çizgiyi tek yaparak falan garip yöntemlerle denedim. Çalışmadı.
Destek ise 24 saat sonra çalışır dedi. Böyle bir olay var mı? Beklemeli miyim yani?

Daha şimdi ben de aynı şekilde fastPayle aldım, kod şekli de aynı.
Bekleyeceğiz yapacak bir şey yok.
Beklemekle açılacağını sanmıyorum bence tamamen uydurma.
Bekleyeceğim, eğer yine olmazsa bela olacağım onlara.

Öyle bir şey mi varmış? Ben ellerinde duran hazır kodları sattıklarını düşünüyordum. Kendilerinden para iadesi istediğini söyle. Nasıl olsa 24 saat sonra çalışacağı için kendileri iptal de edebilir. Game Satış gibi sitelerden alman senin için daha faydalı.

Öyle bir şey mi varmış? Ben ellerinde duran hazır kodları sattıklarını düşünüyordum. Kendilerinden para iadesi istediğini söyle. Nasıl olsa 24 saat sonra çalışacağı için kendileri iptal de edebilir. Game Satış gibi sitelerden alman senin için daha faydalı.
Kampanya var diye ordan almıştır.

Ayın 17'sinde fastPay iade edecek zaten buna gerek yok.
Kod çalışmıyor sorun orda, bana giren çıkan yok yani :)
Kampanya var diye ordan almıştır.
Aynen öyle.

Kodlar 50 liralık şekilde gönderilmiş, yani iki ayrı kod var. Ayrı ayrı deneyin. Ortadaki iki tire kodları bölüyor.

Kodlar 50 liralık şekilde gönderilmiş yani iki ayrı kod var. Ayrı ayrı deneyin. Ortadaki iki tire kodları bölüyor.
Örnek verebilir misin? Nasıl olacak?
Gönderilen kod: XXXXX-XXXXX-XXXXX--XXXXX-XXXXX-XXXXX
XXXXX-XXXXX-XXXXX + XXXXX-XXXXX-XXXXX mi olacak?

Örnek verebilir misin? Nasıl olacak?
Gönderilen kod: XXXXX-XXXXX-XXXXX--XXXXX-XXXXX-XXXXX
XXXXX-XXXXX-XXXXX + XXXXX-XXXXX-XXXXX mi olacak?
XXXXX-XXXXX-XXXXX
XXXXX-XXXXX-XXXXX

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı