Epincafe güvenilir midir?

Hocam ücretsiz Tosla kart alıp geri ödemelerle 315 liraya kadar getirebilirsiniz oyunu Steam üzerinden. %25'lik bir geri ödeme sağlıyor toplamda ancak bunu ayda en fazla 20 lira olarak yatırdıkları için epey uzun sürecektir. Tavsiyem bakiyesini nakde çevirmek isteyen arkadaşlarla görüşmeniz. Ancak yukarıda söylediğim sebeple %20'den düşük indirim yapan arkadaşlardan almasanız daha iyi olur.

Hocam ücretsiz tosla kart alıp geri ödemelerle 315 liraya kadar getirebilirsiniz oyunu Steam üzerinden. %25'lik bir geri ödeme sağlıyor toplamda ancak bunu ayda en fazla 20 lira olarak yatırdıkları için epey uzun sürecektir. Tavsiyem bakiyesini nakde çevirmek isteyen arkadaşlarla görüşmeniz. Ancak yukarıda söylediğim sebeple %20'den düşük indirim yapan arkadaşlardan almasanız daha iyi olur.

Dostum hem bir şey anlamadım hem de çok uğraştırıcı bir şeye benziyor ya ben o kadar uğraşamam detayla :D.

Güvenle alışveriş yapılacak bir sitedir (epincafe) daha önce alışverişim oldu bu siteden fall guys gift olarak 5 dk içinde teslim ettiler

Geri
Yukarı