Epinsultan.com bakiye yüklemesini iade etmiyor

mahmut d

Hectopat
Herkese merhaba, konumu çok net anlatacağım. Bilgisi olan arkadaşlardan destek bekliyorum. Epinsultan.com'a kredi kartımdan 500 TL bakiye yüklemesi yaptım ve 190 TL'lik harcama yaptım. Kalan 310 TL'yi kredi kartıma iade istiyorum fakat mesajı görüp ya cevap vermiyorlar, ya da bunu yapamayız bu koşullarda iade yok diyorlar. Nasıl bir yol izleyebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu tarz siteler genelde çok zor yüklediğinizi iade ediyor ama yapması lazım mı evet. Buradan size denilebilecek en fazla şey tüketici mahkemesine yazmanız olur oda 2-3 ayda alırsınız aşağı yukarı ücretinizi. Satış yapıp ücretini çekmediğiniz sürece yatırdığınızı çektirmiyorlar genelde.

Ç

Hocam bu tarz siteler genelde çok zor yüklediğinizi iade ediyor ama yapması lazım mı evet. Buradan size denilebilecek en fazla şey tüketici mahkemesine yazmanız olur oda 2-3 ayda alırsınız aşağı yukarı ücretinizi. Satış yapıp ücretini çekmediğiniz sürece yatırdığınızı çektirmiyorlar genelde.

Gerçekten çıldırmak üzereyim daha önce gamermark t.com itemci.com bu iki siteye de buraya attığımdan çok daha yüklü bakiye atmıştım ve belli bir miktar kalanı sorunsuz çekmiştim ilk defa böyle bir şey yaşıyorum.

Ç

Gerçekten çıldırmak üzereyim daha önce gamermark t.com itemci.com bu iki siteye de buraya attığımdan çok daha yüklü bakiye atmıştım ve belli bir miktar kalanı sorunsuz çekmiştim ilk defa böyle bir şey yaşıyorum.
Bazı siteler işte çok müşterisi olmayınca arka planda bazı site kuralları koyup işte seni içeri hapsediyorlar vs. ben genelde GameSatış veya oyunfor dışına çıkmamaya çalışıyorum bu tarz şeylerde, gayet iyi oluyor temsilciler.

Yeni konular

Geri
Yukarı