Elektronik Epomaker TH66 Mekanik Klavye 1611 TL

Güzel fırsat hocam sağol bilgilendirme için. İnventus'un 29 Ekim indirimlerinde Redragon K568 almıştım ama 750 liraya bunu görünce dayanamadım sipariş verdim ben de. TH66 duasına başladım 😂

Bir de vergi konusunda bir bilginiz var mı? 750'ye güzel bir klavye aldım derken uçuk bir vergi çıkmaz herhalde diye düşünüyorum.
Hocam vergi normalde yüzde 20 çin'den gelen ürünlerde. Siz adamlara bi mail atın sipariş numaranızla düşük yazarlar fiyata çok cüzi miktar ödersiniz. Yazmazlarsa da en fazla 150 ödersiniz ki sanmıyorm çinliler müşteriyi severler :)

Hocam vergi normalde yüzde 20 çin'den gelen ürünlerde. Siz adamlara bi mail atın sipariş numaranızla düşük yazarlar fiyata çok cüzi miktar ödersiniz. Yazmazlarsa da en fazla 150 ödersiniz ki sanmıyorm çinliler müşteriyi severler :)

Teşekkürler öneri için hocam, mail attım desteğe şimdi. Düşük gösterirlerse güzel olur, göstermezlerse de canları sağolsun ne diyeyim 😁

Zaten 150 civarında gelirse vergi problem değil yine makul bir meblağ.

Teşekkürler öneri için hocam, mail attım desteğe şimdi. Düşük gösterirlerse güzel olur, göstermezlerse de canları sağolsun ne diyeyim 😁

Zaten 150 civarında gelirse vergi problem değil yine makul bir meblağ.
Şİmdiden hayırlı olsun. Şu pembe hariç hangisi gelirse okeyim ben :) Pembe gelirse de hanıma hediye ederim

Valla gayet memnunum. Gateron Pro Yellow switchi çok beğendim, hissiyatı tok Cherry MX Red’e kıyasla bile sessiz diyebilirim, yazması çok keyifli, PBT keycapler de gayet yüksek kaliteli. Ben Epomaker’ın kendi sarmal kablosunu aldım, onunla kullanıyorum ama siz kutudan çıkan kabloyla veya kablosuz kullanabilirsiniz. Uygulaması çok detaylı değil ama işimi gördü, özellikle ışıklandırma konusunda.

Kutudan yedek 4-5 switch ve bazı tuşlar için alternatif keycapler de çıkıyor.

Fiyat bence kalitesine göre gayet uygun, tavsiye ederim.

Ürünün siparişini geçtim, daha önceden almayı düşünüyordum aslında ancak 2000 TL'ye yakın fiyatı pahalı gelmişti. Özellikle Dongle ile gelmesi benim için büyük bir artı. Gateron Yellow olması özellikle iyi oldu. Sesi ve malzeme kalitesi de fiyatına göre çok iyi diye düşünüyorum.

Şu an epomaker sitesinde mystery box satıyorlar 50 dolara. 10 dolar da indirim kuponu edinip 40 dolara alabilirsiniz. İçinden 5 tane klavye gelebilir en kötüsü bile 700 liraya değecektir diye düşünüyorm ben aldım bir tane. Düşünenler kurcalasın biraz

Bilgilendirme için teşekkürler, 10 dolar kupon ve ücretsiz kargo olması epey güzelmiş.

Eğer 75 klavye arayan olur ise bu klavyeye de göz atmanızı öneririm. Gateron Yellow-Red-Black ve Brown switch seçenekleriyle epey güzel bir klavye. Eksisi, bluetooth veya 2,4 Ghz kablosuz kullanma seçeneği bu modelde yok. Işıklandırması da tek renk. Yellow switchli versiyonunu satın aldım, geldiğinde vakit ayırabilirsem tecrübelerimi aktaracağım. Desteğe yazarsanız eğer fatura tutarını 20 dolar olarak girebiliyorlar. Her şey dahil 1000 lira civarına denk geliyor hemen hemen.

Şİmdiden hayırlı olsun. Şu pembe hariç hangisi gelirse okeyim ben :) Pembe gelirse de hanıma hediye ederim

Teşekkürler sana da hayırlı olsun şimdiden. Benim için de pembe hariç hepsi okey -tabi gönlümde yatan aslan TH66 😁- ama işin kötü yanı pembe gelirse hediye edebileceğim bir hanım da yok 😂

Bu arada şimdi maillerimi kontrol ettim cevap gelmiş destekten, ücreti düşük göstereceklermiş. Epomaker Store'dan bir şeyler satın almak isteyenlerin haberi olsun, daha az vergi ödemek için mail atarsanız ücreti düşük göstermeyi kabul ediyorlar.

Son düzenleme:
Bende sipariş verdim, daha yeni 800 liraya Redragon K617 aldım ama daha güzel bir şey çıkarsa neden olmasın?
1669720858243.png

Maili böyle atabilirsiniz.

Teşekkürler sana da hayırlı olsun şimdiden. Benim için de pembe hariç hepsi okey -tabi gönlümde yatan aslan TH66 😁- ama işin kötü yanı pembe gelirse hediye edebileceğim bir hanım da yok 😂

Bu arada şimdi maillerimi kontrol ettim cevap gelmiş destekten, ücreti düşük göstereceklermiş. Epomaker Store'dan bir şeyler satın almak isteyenlerin haberi olsun, daha az vergi ödemek için mail atarsanız ücreti düşük göstermeyi kabul ediyorlar.
Bende pembeyi istiyorum. 🤣

Bende sipariş verdim, daha yeni 800 liraya Redragon K617 aldım ama daha güzel bir şey çıkarsa neden olmasın?
Eki Görüntüle 1587950

Maili böyle atabilirsiniz.

Bende pembeyi istiyorum. 🤣

O zaman bana pembe gelirse takaslıyor muyuz senle 😂

@flux_VIII hocam sen yine çok da dillendirme. Bir yerden sonra gümrük sıkıntı çıkabilir aynı yerden yapılan alışveriş sayısı artarsa.

Valla sen de haklısın hocam ben yine bir düzenleyeyim mesajı.

Geri
Yukarı