Epson ecotank L3160 vs Epson ecotank L3260

Bütçe
1900-2500

epitelyum

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki model arasında ne gibi farklılıklar var araştırdım fakat net bir bilgi bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Araştırdığımda ben de bulamadım.
Lakin sizinle naçizane fikrimi paylaşmak isterim Epson kullanıcısı olarak.

Almayın!
Epson'un hiçbir mürekkepli cihazını önermiyorum.
3 yıldır kullanıcısıyım, Mediamarkt hediye etmişti.
O gün bugündür garantiyle uğraşıp duruyorum.
Hatta şu an, bunu yazdığım an bile yazıcım garantide. (13.11.21)
Sürekli olarak uçları sıkıntı yaratıyor. En son mavi hariç renk basamıyordum.

Eğer alacaksanız size önerim ektedir;

Şirketimde kullandığım tüm HP yazıcılardan memnunum, öneririm.

Hocam renkli basmayacaksanız Epson M3170 öneriyorum. 670 küsür sayfa arkalı önlü slayt bastım mürekkep seviyesinde neredeyse hiç değişme olmadı.

Araştırdığımda ben de bulamadım.
Lakin sizinle naçizane fikrimi paylaşmak isterim Epson kullanıcısı olarak.

Almayın!
Epson'un hiçbir mürekkepli cihazını önermiyorum.
3 yıldır kullanıcısıyım, Mediamarkt hediye etmişti.
O gün bugündür garantiyle uğraşıp duruyorum.
Hatta şu an, bunu yazdığım an bile yazıcım garantide. (13.11.21)
Sürekli olarak uçları sıkıntı yaratıyor. En son mavi hariç renk basamıyordum.

Eğer alacaksanız size önerim ektedir;

Şirketimde kullandığım tüm HP yazıcılardan memnunum, öneririm.
peki 530 ile 515 arasında ciddi bir fark var mı yani farkları nelerdir hocam

Evet. Sanırım dokunmatik bir de. Ancak Epson almanız yararınıza olacaktır.

Üstteki arkadaş mürekkepli yazıcılarından müzdarip olduğunu beyan etti ve ev-okul için yazıcı kullanacağımdan dolayı renklilerde siyahlar kadar önemli benim için bir de HP'nin müşteri temsilcisi yaptığım araştırmalarda daha ilgili geldi son olarak da izlediğim incelemelerde HP 515 modeli öğrenciler için ideal olduğu söylendi mürekkepleri sanırım daha uzun ömürlü ve daha uygunmuş.

Üstteki arkadaş mürekkepli yazıcılarından müzdarip olduğunu beyan etti ve ev-okul için yazıcı kullanacağımdan dolayı renklilerde siyahlar kadar önemli benim için bir de HP'nin müşteri temsilcisi yaptığım araştırmalarda daha ilgili geldi son olarak da izlediğim incelemelerde HP 515 modeli öğrenciler için ideal olduğu söylendi mürekkepleri sanırım daha uzun ömürlü ve daha uygunmuş.
Sağlamlık konusu 1 kişinin dediği ile belirlenmez. Epson tanklı sistemin öncüsüdür. HP yeni girdi bu pazara. Mürekkep konusunda Epson çok daha iyidir. Herhalde hb'nin videosunu izlediniz. Hb ile HP arasında iş birliği var sanırım. Yabancı ve yerel kanallarda da Epson çok öneriliyor. Ayrıca aylık basım sayısı olarak Epson daha yüksek. Bu şu demek örneğin HP ile 500 sayfa yazıyorsanız Epson ile 750 sayfa yazabilirsiniz.

Sağlamlık konusu 1 kişinin dediği ile belirlenmez. Epson tanklı sistemin öncüsüdür. HP yeni girdi bu pazara. Mürekkep konusunda Epson çok daha iyidir. Herhalde Hb'nin videosunu izlediniz. Hb ile HP arasında iş birliği var sanırım. Yabancı ve yerel kanallarda da Epson çok öneriliyor. Ayrıca aylık basım sayısı olarak Epson daha yüksek. Bu şu demek örneğin HP ile 500 sayfa yazıyorsanız Epson ile 750 sayfa yazabilirsiniz.

Kalite olarak Epson daha iyi dediklerini ben de duydum fakat bu garanti mevzuları kafamı karıştırdı siz hiç sorun yaşadınız mı bir de ben Epson'un tanklı modellerinde L3160 ile L3260 arasında kalmıştım bu ikisinin farkını her yere soruyorum fakat cevap veren yok siz biliyor musunuz?

Geri
Yukarı