Erdoğan: "Bizim ihtiyacımız Z kuşağı değil TEKNOFEST kuşağıdır"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir. Bizim ihtiyacımız olan kuşak Z kuşağı, Y kuşağı değil, TEKNOFEST kuşağıdır. Biz gençleri harflerle, kuşaklarla bölmüyoruz, A'sından Z'sine hepsini de kucaklayacak eserlerle, hizmetlerle, çalışmalarla bütünleştiriyoruz

7B06C34D-1B27-445B-B66E-1ED6BBCEEAC0.jpeg

Bir sonraki seçimde Z kuşağı denilen genç kesimin ne yapacağını cidden merak ediyorum. Z kuşağıyla adeta kavgalı bir iktidar var Türkiye'de. Seçime nasıl yansıyacak merak ediyorum.
Kaynak

Önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir. Bizim ihtiyacımız olan kuşak Z kuşağı, Y kuşağı değil, TEKNOFEST kuşağıdır. Biz gençleri harflerle, kuşaklarla bölmüyoruz, A'sından Z'sine hepsini de kucaklayacak eserlerle, hizmetlerle, çalışmalarla bütünleştiriyoruz

Eki Görüntüle 1216657

Bir sonraki seçimde Z kuşağı denilen genç kesimin ne yapacağını cidden merak ediyorum. Z kuşağıyla adeta kavgalı bir iktidar var Türkiye'de. Seçime nasıl yansıyacak merak ediyorum.
Kaynak
Seçimde göreceğiz hangi kuşak kurataracak onları :)

H.İ.Z.M.E.T ??????

Teknofest olmasına olalım ama teknolojik ürünlerin bu kadar pahalı olduğu yerde nasıl teknofest olalım? Konsol alsak oyun alamıyoruz, telefon alsak bilgisayar alamıyoruz.

NOT: Anlamayan arkadaşlar olmuş, ben burada teknolojik ürünlerin pahalı olmasından yakındım. Teknofest organizasyonu hakkında yorum yapmadım.

Son düzenleme:
önümüzdeki seçimlerin kilidi şu veya bu parti değil gençlerimizdir. Bizim ihtiyacımız olan kuşak Z kuşağı, y kuşağı değil, TEKNOFEST kuşağıdır. Biz gençleri harflerle, kuşaklarla bölmüyoruz, a'sından Z'sine hepsini de kucaklayacak eserlerle, hizmetlerle, çalışmalarla bütünleştiriyoruz.

Eki Görüntüle 1216657

Kaynak

O yüzden öğrencilerin imkanı yok belli.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı