“Erdoğan dondurmayı yalayarak yedi” sözlerine 1 yıl 20 gün hapis cezası

Aynen dondurma yalayarak mı yenir ? direk hap yutar gibi yutacaksın. Mide onu eritecek ve yemiş oluyorsun.
Sayın cumhurbaşkanımız'ın bir bildiği var elbet.

Mahkemelik olan video bu altta ki heralde.

İzleyip yorumlamanızı öneririm. Muhabbet baya seviyesiz geldi bana. Kelime oyunları ile olsun anlattığı deldirmeli hikaye olsun sürekli Putin göstermiş bize mi gösterecek abi flan lafları olsun yalıyarak yemişler diye sürekli diretmesi üstüne basa basa söylemesi olsun tekrarlayarak oradan bir laf seriliği ile yalıyı düşürüp sonra ki argo kelimeyi söylemesi olsun. Baya baya hakaretvari söylem var sanki. Taktir mahkemenin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Bu ceza direk yatar değil bunu bilmek lazım bu arada. Bunun üst mahkemeleri var temize gitmesi var. Hepsinden onaylansa bile 2 yıl altının yatarı yok.

Bu adam neden şu sıralar çok alıngan olmaya başladı?

Söylem 2019 yılına ait. Dava yeni değil. Üstüne şikayetçi Cumhurbaşkanı değil bireysel başvuru büyük ihtimal.

Anladığım kadarıyla şikayet eden kişi videonun altına yorum olarakta yazmış şikayet ettim diye. Mahkeme yeni sonuçlanmış sadece.

1652999003945.png

Aslında dondurmayıda 5'li firmadan birine ihale edip 20 yalama garantisi verseydi ve 15 yalanınca kalan 5'i biz ödeseydik daha mantıklı olabilirdi.

Ben merak ediyorum acaba bu adam iktidardan gittikten sonra kendisine edilen küfüre hakarete karşı ne yapabilecek.
Bence şimdiden birşey yapmaması lazım sivil hayata hazırlık için.
Yoksa ilerde çok zorluk çekecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı