Advertisement

Erdoğan: Mülteciler konusunda birinci olmaktan rahatsızlık duymuyoruz

utku2037

Centipat
Katılım
20 Aralık 2020
Mesajlar
662
Çözümler
1
Laik bir ülkede cumhurbaşkanının din işleriyle bu denli içli dışlı olması çok rahatsız edici. Dini vakıflar, Diyanet İşleri Başkanlığı falan bu ensar-muhacir işleriyle uğraşsa tamam da cumhurbaşkanımız sabahtan akşama kadar imam gibi din hakkında konuşmasa keşke.
 

GardenBox

Hectopat
Katılım
24 Aralık 2018
Mesajlar
2.084
Makaleler
6
Çözümler
3
Ben senin o koltukta oturmandan aşırı rahatsızlık duyuyorum ama. Saygım sıfır bile değil. Bu kadar karaktersiz, cahil bir insan görmedim.
 
Son düzenleme:

hukukçubey

Centipat
Katılım
19 Eylül 2021
Mesajlar
1.003
Çözümler
2
AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriyeli sığınmacıların ‘muhacir’ olduğunu ve Ensar-Muhacir kavramında ‘süre’ olmadığını ‘süreç’ bitene kadar devam edeceğini söyledi. Erdoğan, Türkiye’nin dünyada en çok göç alan ülke olduğunu belirterek, “Biz bundan rahatsızlık duymuyoruz” dedi.Şahsen ben de sarayda otursam ve orduyla gezsem ben de rahatsız olmazdım.
 

Yusufc44

Femtopat
Katılım
2 Ekim 2021
Mesajlar
71
Bu ülke laik bir ülke, bu ülke'de Devlet'in dini yoktur şahıs'ın dini vardır, ama sanki islamik bir devletmiş gibi din kardeşi diye suriyelileri, Afgan'ları, Irak filan ne varsa alıyoruz içeri laik bir devlet için bu ahmaklıktır hem laik hem dindar bir devlet olunamaz artık bu ülke şuna bir karar vermeli ya tam İslam kanunları ile yönetilmeliyiz, ya tam kemalizm ve laiklik ile aksi takdirde ikisini karıştırınca ahmak bir toplum ortaya çıkıyor.
 
Yukarı