Erdoğan: Türkiye güçlü olduğu için mültecileri alıyor

Erdoğan: "Çünkü biz güçlü Türkiyeyiz, biz darda kalana elini uzatan, koşan bir Türkiyeyiz. 'Biz iktidara gelince burada ne kadar Suriyeli varsa bunların hepsini kovacağız.' diyen bir iktidar olarak gelmedik."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim ne 10 saniyesi Atatürk'ün ilkelerini saycak anca böyle boş yaparsınız işte bahane yaparsınız bir yorumlara da bakmanızı tavsiye ederim iyi parti dediniz zaten sizinle daha konuşmaya gerek yok anlayın artık şunu chp bozuldu şu an kimse bu ülkeyi düzgün yönetemez erdoğanın gitmesini hem istiyorum hem istemiyorum şöyle açıklayacağım:

Neden gitmesini istiyorum?
Buna cevap vermeye gerek yok her şey belli zaten.

Neden gitmesini istemiyorum?
Ya daha kötüye giderse o zaman ne olacak "gelen gideni aratır" ya dolar 15TL olursa o zaman ne olacak biz de erdoğan için ağlayacağız 8, 50TL'ye mahrum olacağız fakat bu riski almaya değer mi o yüzden gitmesini çok az da olsa istememin nedeni bu ya daha kötü olursa ülke? Ben cidden böyle bir ekonomide yaşamak istemiyorum.

Bir de şöyle bir şey de var bu adam yıllardır tahtta resmen ya kimsenin becerisini göremedik belki eğer gitseydi şu an dolar 8,50 olmazdı belki gitseydi dolar 15 TL olurdu yani ben oy verme yaşıma ulaşınca kime oy vereceğimi bilemiyorum ama iyi partiye asla vermem çünkü yönetemeyeceklerini biliyorum. Chp'ye de vermem çünkü artık bozuldu yani bize resmen Atatürk lazım ya bizim yine Kurtuluş Savaşı yapmamız lazım bu ülkeyi düzeltmek için yoksa bu yıkılacak ve yaşanılmaz hale gelecek.

Chp'ye vermeyin. İyi partiye de vermeyin. Doları 2'den 8.50 TL'ye çeken, 19 yılda 1 tane yangın uçağı almayan veya bakım yapmayan, eşinin elinde 25.000 dolarlık çanta olan, 50 arabalı konvoyla gezen, 8 tane uçağı olan bu iktidara verin. Muz cumhuriyeti'ne hoșgeldin.

Chp'ye vermeyin. İyi partiye de vermeyin. Doları 2'den 8.50 TL'ye çeken, 19 yılda 1 tane yangın uçağı almayan veya bakım yapmayan, eşinin elinde 25.000 dolarlık çanta olan, 50 arabalı konvoyla gezen, 8 tane uçağı olan bu iktidarı hak ediyorsun sen. Muz cumhuriyeti'ne hoșgeldin.

Peki ben zaten Akp'yi savundum siz gidin bir ilkeleri bile sayamayan bozulmuş bir partiye verin körler cumhuriyetine hoş geldiniz.
Chp'ye vermeyin. İyi partiye de vermeyin. Doları 2'den 8.50 TL'ye çeken, 19 yılda 1 tane yangın uçağı almayan veya bakım yapmayan, eşinin elinde 25.000 dolarlık çanta olan, 50 arabalı konvoyla gezen, 8 tane uçağı olan bu iktidara verin. Muz cumhuriyeti'ne hoșgeldin.

Alın size chp xD.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Peki ben zaten Akp'yi savundum siz gidin bir ilkeleri bile sayamayan bozulmuş bir partiye verin körler cumhuriyetine hoş geldiniz.

Namaz kılıyor diye Teyyip'e veren var. İlkeleri sayamıyor diye Kemal Kılıçdaroğlu'na vermemek çok saçma olmaz mi?
Alın size chp xD.

Namaz kılıyor diye Teyyip'e veren var. İlkeleri sayamıyor diye Kemal kılıçdaroğlu'na vermemek çok saçma olmaz mi?

Bakın siz anlamıyorsunuz bu parti artık bozdu milyonlarca hileleri ver merak ediyorum napacak chp Akp'de zaten kötü konuşmak istiyorum *** yapamaz şu an bize ekonomiden anlayan damadını ekonomi başkanı yapmayan biri lazım ve beni de akpli gibi görmeyin.
Namaz kılıyor diye Teyyip'e veren var. İlkeleri sayamıyor diye Kemal kılıçdaroğlu'na vermemek çok saçma olmaz mi?

Beni biraz daha akpli gibi göstermeye çalıştırmak ister misiniz?

Bakın siz anlamıyorsunuz bu parti artık bozdu milyonlarca hileleri ver merak ediyorum napacak chp Akp'de zaten kötü konuşmak istiyorum *** yapamaz şu an bize ekonomiden anlayan damadını ekonomi başkanı yapmayan biri lazım ve beni de akpli gibi görmeyin.

Tamam Chp gelsin iktidara 4 yılda hiçbir şey düzelmezse yemin ediyorum bir daha vermeyecem ya. AKP bir şey yapamıyor bari CHP'ye fırsat tanınsın.

Neden gitmesini istemiyorum?
Ya daha kötüye giderse o zaman ne olacak "gelen gideni aratır" ya dolar 15TL olursa o zaman ne olacak biz de erdoğan için ağlayacağız 8,50tl'ye mahrum olacağız fakat bu riski almaya değer mi o yüzden gitmesini çok az da olsa istememin nedeni bu ya daha kötü olursa ülke? Ben cidden böyle bir ekonomide yaşamak istemiyorum.
Ulan üzülüyorum cidden halinize.
Her gün patates tarzı şeyler yiyerek şükür mü edilir?
Sen porsiyonlarını küçültürken yönetici yazlık/kışlık saray yapıyor.
Ben esnafım aldığım içeceğin kolisine bir yılda on iki Türk lirası zam yapıldı, ben bir kuruş zam yapamadım, halk bıktı artık. Her altı ayda bir elektriğe yüzde on beş zam. Saraylar üç yüz odalı, güzelmiş.

Tamam chp gelsin iktidara 4 yılda hiçbir şey düzelmezse yemin ediyorum bir daha vermeyeceğim ya. Akp bir şey yapamıyor bari Chp'ye fırsat tanınsın.

Bakın hocam Chp'ye fırsat tanınmasın demiyorum peki bir süre verilsin ben sadece yapamaycaklarını düşünüyorum ama artık zaten erdo Reis'in gitme zamanı geldi bizim başkalarını da görmemiz lazım ama dediğim gibi ya daha kötüye gidersek fakat ben zaten çoğunlukla gitmesi tarafındayım haberiniz olsun.
Ulan üzülüyorum cidden halinize.
Her gün patates tarzı şeyler yiyerek şükür mü edilir?
Sen porsiyonlarını yönetici yazlık/kışlık saray yapıyor.
Ben esnafım aldığım içeceğin kolisine bir yılda on iki Türk lirası zam yapıldı, ben bir kuruş zam yapamadım, halk bıktı artık. Her altı ayda bir elektriğe yüzde on beş zam. Saraylar üç yüz odalı, güzelmiş.

Peki siz de beni akpli gibi gösterin tebrikler size yazık asıl okumayı bile beceremiyorsunuz helal olsun. Kimseye oy vermek istemiyorum dediğimi okumadınız galiba?

Patates tarzı şeyler.

Komikmiş çok zengindim pardon saraylarda yaşıyordum o yüzden ailem bana anca LGS'yi kazanırsam bir bilgisayar alabileceklerini söyledi evet kazandım çok şükür 15 Temmuz şehitler fen lisesi'ne gideceğim fakat hala babamın 2004 yılından kalan hopörlörüyle ve cızırtıyla oyun oynuyorum hahaha atıp bir şey olmayacak cevap veremiyorsunuz değil mi? Merak etmeyin zengin değilim Akp'li de değilim.

Tabii ki sizin kararınız fakat oy vermemeniz Akp'ye yarayacak.

Hocam yaramasa keşke ya bakacağız göreceğiz akp gitsin başkası gelsin düzeltsin şu ülkeyi varya isterlerse ateist olsunlar gram umurumda değil yeter ki şu ülkeyi düzeltsinler de 900 dolarlık şeye 8000TL vermesin başkaları(misali anladınız zaten).
@405668 eklemeyi unuttum ailem hala borçta değil mi zengindim ben ne borcu be! Saraylarda yaşıyoruz arkadaş zaten zenginsem niye aileme gece gündüz bana daha fazla bütçeyi arttırın diye yalvarıyım ve azar yiyeyim değil mi?
@405668 bilmediğim bir nedenden dolayı mesajlarımız silindi umarım tekrar silinmez özetleyip geçeceğim. "15 Temmuz şehitler fen lisesi" yazın ve düzelt'e tıklayın kendisi küçültüyor ben başta doğru yazdım. Bunu fark ettim fakat düzeltme gereği duymadım anlaşılır diye önceki bir mesajımda "Türkçe'm" şeklinde yazdığımı fark ettim ve Türkçem diye düzelttim. Başka hata yapmışsam hızlı cevap vermeye çalıştığımdan da olabilir veya kelimenin doğru yazılışını unuttuğumdan da olabilir(hoparlör için konuşuyorum)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı