Erdoğan: "Vakit geliyor, milletimiz 14 Mayıs'ta gereğini yapacaktır"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her neyse arkadaşlar. Kaybetmeniz benim sorunum değil. Erdoğan'ın kazanacağı kesin olduğundan keyifliyim, çayımı yudumluyorum. Sizin kudurmalarınız çok şeker ama. Üzgünüm adınıza. 😝
Sana ne desek anlamazsın. Ben de senin adına üzgünüm zeka seviyen dalga konusu olabilir. 😝

Son düzenleme:
Bu ülkede iktidar değişince ekonomi mi düzelecek? Türkiye'de yükselen şey düşmez merak etmeyin. Ülkede de ekonomiyi düzeltecek beyin yok. Zaten seçim b*k gibi hal aldi. Seçimde adam akıllı vaat yok bastakini devirelim, başkası gelsin bakalım. Bizim insalarimiza az bile, memleket olarak becerebildigimiz tek şey boş konusmak başka bir şey değil. Seçim bir kere hele bastakini indirek şunların sıfatlarını görelim ile yapılıyor ve ülkenin düzeleceğine inaniliyor. Bahaneler hazır. Bunlar gelirse, dış güçler. Diğerleri gelirse enkaz aldık. İki tarafta oyumu değil, başka bir şeyimi alsın.

Her neyse arkadaşlar. Kaybetmeniz benim sorunum değil. Erdoğan'ın kazanacağı kesin olduğundan keyifliyim, çayımı yudumluyorum. Sizin kudurmalarınız çok şeker ama. Üzgünüm adınıza. 😝

Hesap verecek senin gibiler. Çaldığınız gençliğim için topunuza hakkım dibine kadar haram olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı