Erdoğan: "Vakit geliyor, milletimiz 14 Mayıs'ta gereğini yapacaktır"

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunu forumdan banlar mısınız? Moderatörler! Kışkırtma var, cahillik var, noktalama işaretine takılacağınıza bakın canlı kanlı kışkırtıcı var!

Yorumunun üstünde ondan bir tane daha var.

O bu değil derdim. Ergenler sosyal medyada İnce'yi falan hypeladı diye gidecek diyenler var. Seçim günü üzülmenizi istemiyorum. Konunun ilk sayfalarına bakarsanız daha kötüleri var. Biz yazınca mı sıkıntı oluyor anlamadım?

@JohnnyCageMainEren, yıllardır gideceği söyleniyor. Baksana kıpırdayan yaprak var mı? 😀 Aldığın ssi kaybetme. Günü gelince ben yazarım size.

Bu kadar iddialı konuştuğuna göre, sanırım seçim günü yine trafoya kedi girecek, mezarlıktaki ölüler, bomboş metruk evde yaşayanlar(!) oy kullanacak, mühürsüz oylar geçerli sayılacak.

Her neyse arkadaşlar. Kaybetmeniz benim sorunum değil. Erdoğan'ın kazanacağı kesin olduğundan keyifliyim, çayımı yudumluyorum. Sizin kudurmalarınız çok şeker ama. Üzgünüm adınıza. 😝

@JohnnyCageMainEren, yıllardır gideceği söyleniyor. Baksana kıpırdayan yaprak var mı? 😀 Aldığın ssi kaybetme. Günü gelince ben yazarım size.
2018 de ittifak olayını getirince kazandılar zaten. Mesela HDP ve İYİ parti kendileri aday olmak yerine Muharremi destekleselerdi Muharremin %42 oyu olurdu (yine kazanamazdı orası ayrı).

Şuan AKP ve MHP oyları düştü. Ülkenin hali iyice kötüleşti. 6 lı masanın oy potansiyeli yüksek oldu.

Her neyse arkadaşlar. Kaybetmeniz benim sorunum değil. Erdoğan'ın kazanacağı kesin olduğundan keyifliyim, çayımı yudumluyorum. Sizin kudurmalarınız çok şeker ama. Üzgünüm adınıza. 😝
Erdoğan kazanma umudunu bırakalı çok oldu. Kurtarabildiği kadar suça bulaşmış gözde isimlerini aday yapmakla meşgul.
Bunlar seçim kazanma hamleleri değil.

5m+1y+1b+0.3v ittifak desteği varken bunları yok edecek 0.2h'yi ittifaka dahil etmenin başka hiçbir izahı yok. Bu hamle direkt kaybettiğini ilan etmek demek.

Erdoğan kazanma umudunu bırakalı çok oldu. Kurtarabildiği kadar suça bulaşmış gözde isimlerini aday yapmakla meşgul.
Bunlar seçim kazanma hamleleri değil.

5m+1y+1b+0.3v ittifak desteği varken bunları yok edecek 0.2h'yi ittifaka dahil etmenin başka hiçbir izahı yok. Bu hamle direkt kaybettiğini ilan etmek demek.

Görelim. Sonra ağlamayın ama.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı