Erdoğan’dan ekonomi yorumu: Kılıçdaroğlu SSK’yı batırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT’de katıldığı yayında ekonomiyle ilgili yorum yaparken SSK’yı Kılıçdaroğlu’nun batırdığını söyledi. Erdoğan’ın konuşması sırasında dolar 14 TL’ye çıkarak yeni bir rekor kırdı.
Kaynak
Şimdi çok şey söylerim ama önümüz kış Silivri soğuktur. Cumhurbaşkanı her konuştuğunda dolar yükseliyor. Ben yarın ekran kartı alacağım, alacağım derken GT1030’dan bahsediyorum, kaç gündür fiyatı sabit olan kart az önce tekrar zam almış. Yani daha çok para ödemek zorundayım. Şimdi bu cebimden gidecek fazla paranın sorumlusu kim? Ete, süte, ekmeğe her şeye yine zam gelecek sorumlu kim?
Bence Kılıçdaroğlu sorumlu arkadaşlar sizce?
 

Bura.K

Hectopat
Katılım
19 Ekim 2020
Mesajlar
8.078
Makaleler
8
Çözümler
45
Ya sen beni çıldırtacak mısın? ABD-Rusya ilişkilerini bilmeyen yok. NATO şu anda Rusya'ya neredeyse düşman durumda. Hatta düşman! Diğer ülkeler Rusya'dan ABD'nin izni ile alıyor. NATO'nun izni ile. Biz kendi kafamıza göre hareket ediyoruz. Sen A-101 sahibi olsan bir yatırımcı sana yatırım yapsa sonradan kendi kafasına göre sana haber vermeden karşı, rakip markete yatırım yapsa seni yarı yolda bıraksa hoşuna gider mi?

Coğrafi konumumuz yüzünden. Bunu bile anlayamıyorsun. Olası bir savaş durumunda çok rahat bir şekilde dünyanın çoğu bölgesine erişebiliyorlar.
 

cinar_yasarrr

Decipat
Katılım
18 Mayıs 2021
Mesajlar
1.391
Çözümler
4
Yer
İstanbul
Birader sen ne anlatıyorsun ya? :D Her şeye gelen zamın haddi hesabı yok, adamlar babasının hayrına mı satış yapsın? Kaldı ki BİM en uygun fiyatta veren market zaten. Ona bile ceza kestiler.
Elbette tek neden o değil. Fakat bizim milletimiz zor günlerde birbirimizi daha çok yoruyor. Hatta bizim kantin 4TL'lik noodleyi 7TL'ye satarken şimdi 2TL'lik noodleyi 8.5TL'ye satıyor ve bunu dolara bağlıyor fakat sattıkları noodle Tekirdağ'da üretiliyor.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı