Erdoğan’dan ekonomi yorumu: Kılıçdaroğlu SSK’yı batırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT’de katıldığı yayında ekonomiyle ilgili yorum yaparken SSK’yı Kılıçdaroğlu’nun batırdığını söyledi. Erdoğan’ın konuşması sırasında dolar 14 TL’ye çıkarak yeni bir rekor kırdı.
Kaynak
Şimdi çok şey söylerim ama önümüz kış Silivri soğuktur. Cumhurbaşkanı her konuştuğunda dolar yükseliyor. Ben yarın ekran kartı alacağım, alacağım derken GT1030’dan bahsediyorum, kaç gündür fiyatı sabit olan kart az önce tekrar zam almış. Yani daha çok para ödemek zorundayım. Şimdi bu cebimden gidecek fazla paranın sorumlusu kim? Ete, süte, ekmeğe her şeye yine zam gelecek sorumlu kim?
Bence Kılıçdaroğlu sorumlu arkadaşlar sizce?

gardi

Picopat
Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT’de katıldığı yayında ekonomiyle ilgili yorum yaparken SSK’yı Kılıçdaroğlu’nun batırdığını söyledi. Erdoğan’ın konuşması sırasında dolar 14 TL’ye çıkarak yeni bir rekor kırdı.
Kaynak
Şimdi çok şey söylerim ama önümüz kış Silivri soğuktur. Cumhurbaşkanı her konuştuğunda dolar yükseliyor. Ben yarın ekran kartı alacağım, alacağım derken GT1030’dan bahsediyorum, kaç gündür fiyatı sabit olan kart az önce tekrar zam almış. Yani daha çok para ödemek zorundayım. Şimdi bu cebimden gidecek fazla paranın sorumlusu kim? Ete, süte, ekmeğe her şeye yine zam gelecek sorumlu kim?
Bence Kılıçdaroğlu sorumlu arkadaşlar sizce?
Siyaset mi hırsızların, yalancıların olduğu bir topluluk.

Prism

Decapat
Yer
[email protected]
Şahıs, "Kılıçdaroğlu Afrika halkları ile nasıl helalleşecek?" dedi. Bunu söyleyen adam Türkiye Cumhuriyeti hükümetindeki en üst makamdaki kişi.
Sokaktan 5-6 yaşındaki çocuğu çevirin bu denli saçma bir cümle kuramaz.

sekerr

Hectopat
Bende bazen düşünüyorum. Biri beni tabanca ile vursa da ölsem. Günahlarımı ona yükleyim diye kısmet.

ItsAllGoodman

Megapat
Makaleler
3
Ülkeyi batırmak SSK'yı batırmaktan daha büyük bir sorun bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı