Erdoğan’dan ekonomi yorumu: Kılıçdaroğlu SSK’yı batırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT’de katıldığı yayında ekonomiyle ilgili yorum yaparken SSK’yı Kılıçdaroğlu’nun batırdığını söyledi. Erdoğan’ın konuşması sırasında dolar 14 TL’ye çıkarak yeni bir rekor kırdı.
Kaynak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi çok şey söylerim ama önümüz kış Silivri soğuktur. Cumhurbaşkanı her konuştuğunda dolar yükseliyor. Ben yarın ekran kartı alacağım, alacağım derken GT1030’dan bahsediyorum, kaç gündür fiyatı sabit olan kart az önce tekrar zam almış. Yani daha çok para ödemek zorundayım. Şimdi bu cebimden gidecek fazla paranın sorumlusu kim? Ete, süte, ekmeğe her şeye yine zam gelecek sorumlu kim?
Bence Kılıçdaroğlu sorumlu arkadaşlar sizce?

Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT’de katıldığı yayında ekonomiyle ilgili yorum yaparken SSK’yı Kılıçdaroğlu’nun batırdığını söyledi. Erdoğan’ın konuşması sırasında dolar 14 TL’ye çıkarak yeni bir rekor kırdı.
Kaynak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi çok şey söylerim ama önümüz kış Silivri soğuktur. Cumhurbaşkanı her konuştuğunda dolar yükseliyor. Ben yarın ekran kartı alacağım, alacağım derken GT1030’dan bahsediyorum, kaç gündür fiyatı sabit olan kart az önce tekrar zam almış. Yani daha çok para ödemek zorundayım. Şimdi bu cebimden gidecek fazla paranın sorumlusu kim? Ete, süte, ekmeğe her şeye yine zam gelecek sorumlu kim?
Bence Kılıçdaroğlu sorumlu arkadaşlar sizce?
Siyaset mi hırsızların, yalancıların olduğu bir topluluk.

Şahıs, "Kılıçdaroğlu Afrika halkları ile nasıl helalleşecek?" dedi. Bunu söyleyen adam Türkiye Cumhuriyeti hükümetindeki en üst makamdaki kişi.
Sokaktan 5-6 yaşındaki çocuğu çevirin bu denli saçma bir cümle kuramaz.

Düşünüyorum inşallah bir gün bana bir araba çarpar da hayatım son bulur diye...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı