Erdoğan’dan ekonomi yorumu: Kılıçdaroğlu SSK’yı batırdı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan TRT’de katıldığı yayında ekonomiyle ilgili yorum yaparken SSK’yı Kılıçdaroğlu’nun batırdığını söyledi. Erdoğan’ın konuşması sırasında dolar 14 TL’ye çıkarak yeni bir rekor kırdı.
Kaynak
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi çok şey söylerim ama önümüz kış Silivri soğuktur. Cumhurbaşkanı her konuştuğunda dolar yükseliyor. Ben yarın ekran kartı alacağım, alacağım derken GT1030’dan bahsediyorum, kaç gündür fiyatı sabit olan kart az önce tekrar zam almış. Yani daha çok para ödemek zorundayım. Şimdi bu cebimden gidecek fazla paranın sorumlusu kim? Ete, süte, ekmeğe her şeye yine zam gelecek sorumlu kim?
Bence Kılıçdaroğlu sorumlu arkadaşlar sizce?

Ulkeyi CIA'e satarken buyuk ihtimalle zihin kontrolu goruyordu agzindan baskasinin cumleleri de olsa 3 5 arguman cikiyordu bu mahluklarin. Feto/CIA arkalarindan cekilince boyle mahalle karisi gibi bir seye donustuler. Bunlara yakisan agiz da bu zaten.

Yazıp yazıp, düşünüp düşünüp siliyorum; ulan ne garip bir şey bu? Ne desek bir yere isabet ediyor, ben en iyisi susayım.

Konuşacak o kadar şey varken sadece kutuplaştırmaya yönelik saldırgan dil ile devam ediyor. Zaten öyle bir şey ki hayatımızdan çıkmıyor şu illet düşünceler, genç yaşında elin oğlu sıhat içinde hangi ülkeyi ziyaret edeceğini hangi arabayı alacağını düşünüyor, bizde yarın peynirin zeytinin fiyatı kaç para olacak onu düşünüyoruz. Söylenecek çok şey var fakat burası bir teknoloji platformu.

Akp akar. Chp bakar.
FF26DA68-7E85-402A-9DF8-32DCEAFD2891.gif

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı