Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na adaylık çağrısı: Seçimlerde çık karşımıza

xakiran

Hectopat
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 2023 yılında yapılacak olan cumhurbaşkanlığı seçimi için adaylık çağrısında bulundu ve rekabet etmek istediğini belirti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz de daha rahat üst sıralarda yer almak adına zayıf gördüğümüz rakipleri gaza getirip grubumuza almaya çalışırız her zaman. İnsanlığın fıtratında vardır bu.

Bu yüzden sloganımız belli: Kılıçdaroğlu aday olmasın.

Kılıçdaroğlu'nu sevmiyoruz ve aday olmasını da istemiyoruz doğru. Kendisi profesyonel bir siyasetçi de olabilir hatta seçimleri de kazanabilir fakat çok riskli olur.

Ben şahsen Kılıçdaroğlu bile aday olsa, seçimi kazanacağına inanıyorum fakat çok riskli bir şekilde kazanacağına inanıyorum. İmamoğlu, Yavaş'ın adaylığında seçimler çok rahat kazanabilecekken, Kılıçdaroğlu'nun aday olup riskli bir şekilde kazanmasına gerek yok bence.

61d6687719b3e.jpeg

RTE aday olamıyor. Anayasa ihlali olursa olası iktidar değişiminde RTE'nin hapse girmesi gerekiyor.

KK aday olmaz, umarım.

Geri
Yukarı