Erdoğan'dan Suriyelilere ev müjdesi!

Yanlış bilgi
Moderasyon notu: Yanlış bilgi olan kısım, üstü çizili olan kısımdır. Bu uyarının, paylaşılan haberle bir ilgisi bulunmamaktadır.

36FCDE3F-DB0E-453D-AD6B-11481CB5C339.jpeg

Erdoğan: ‘Bu göçleri aynen kabulleniyoruz. Bir taraftan biliyorsunuz briket evler yaparak o briket evlerde de onlara çadırlarda falan değil, o briket evlerde onları ağırlamayı da ayrıca bir görev telakki ettik. Şu an itibarıyla 60 bini aşkın briket evi bitirdik, hedefimiz bunu 100 binin üzerine çıkarmak.'
Kaynak

A71EA68C-B484-464D-95A7-3088D730F87D.jpeg

Vergilerimiz surilere harcansın bakalım🥰 Hani bir telefon, bir araba ve bir televizyon vs. alınca bir tane de devlete alıyoruz ya, o paralarla yapılıyor işte bu evler hep.
Moderasyon notu: Harcanan parayı vergiler değil Almanya devleti hibe etmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya şu para Türk halkına harcansa halk refah için de yaşar Türkiye kalkınır ama baştaki Ampül buna izin vermez.

Eki Görüntüle 1192452

Erdoğan: ‘bu göçleri aynen kabulleniyoruz. Bir taraftan biliyorsunuz briket evler yaparak o briket evlerde de onlara çadırlarda falan değil, o briket evlerde onları ağırlamayı da ayrıca bir görev telakki ettik. Şu an itibarıyla 60 bini aşkın briket evi bitirdik, hedefimiz bunu 100 binin üzerine çıkarmak.'
Kaynak

Eki Görüntüle 1192453

Vergilerimiz surilere harcansın bakalım🥰 hani bir telefon bir araba bir televizyon vs. alınca bir tane de devlete alıyoruz ya. O paralarla yapılıyor işte bu evler hep.

Yahu bu nasıl Cumhurbaşkanı?
Suriyelilere yardım etmekle Cumhurbaşkanı olunmaz.
Elbet 2023'te kurtulacağız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hahaha yanlış bilgi cezası almışım neresi yanlış acaba?:D
Büyük ihtimal şeydir parasını Almanya veriyor falan yazıyor haberde o yüzdendir. Onlar önce mülteci geri kabul anlaşmasında vaat ettikleri parayı versinler.

Haram olsun yaşayacakları evlere o kadar askerlerimiz savaşırken onlar osura osura keyif yapıyor bu ülkede yaşıyorlar ama ülkeye yardımda bulunmuyorlar ama bu adam yardımda bulunuyor ya bir de kendi vatandaşını düşünmüyor gidiyor onlara yardım yapıyor başka bir şey demiyorum gerçekten üzücü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı