Erdoğan'dan Suriyelilere ev müjdesi!

Yanlış bilgi
Moderasyon notu: Yanlış bilgi olan kısım, üstü çizili olan kısımdır. Bu uyarının, paylaşılan haberle bir ilgisi bulunmamaktadır.

36FCDE3F-DB0E-453D-AD6B-11481CB5C339.jpeg

Erdoğan: ‘Bu göçleri aynen kabulleniyoruz. Bir taraftan biliyorsunuz briket evler yaparak o briket evlerde de onlara çadırlarda falan değil, o briket evlerde onları ağırlamayı da ayrıca bir görev telakki ettik. Şu an itibarıyla 60 bini aşkın briket evi bitirdik, hedefimiz bunu 100 binin üzerine çıkarmak.'
Kaynak

A71EA68C-B484-464D-95A7-3088D730F87D.jpeg

Vergilerimiz surilere harcansın bakalım🥰 Hani bir telefon, bir araba ve bir televizyon vs. alınca bir tane de devlete alıyoruz ya, o paralarla yapılıyor işte bu evler hep.
Moderasyon notu: Harcanan parayı vergiler değil Almanya devleti hibe etmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık show yapmaya başladığını düşünüyorum, ya gerçekten bilmiyor ya da şeytanın aklının eremeyeceği kadar salağa yatıyor yeter artık ya ben seneye hayalimi gerçekleştirmek için okulda aç kalıyorum arkadaşta aldığı paraları suriyelilere ve kendi cebine sokuyor.

Yani diyorsun ki hdp pkkdan prim çekiyor? Sence ihtiyacı var mı? (hiç sanmıyorum!)
Aynı düşüncedeyiz, sadece konuşurken kelimelerimizin yerleri farklı!

Hdp pkkdan prim çekiyor demedim aslında. Zaten Pkk'nın kendisi hdp o yüzden Prime gerek yok. Bana göre hdpnin kapatılmama sebebi ak partinin Hdp'den prim kasmasıdır.

Zara'da kıyafet bakarken iki tane Suriye'li gördüm nasıl alışveriş yapıyorlar. Elleri dolu geldiler kasaya bunlar nereden buluyor parayı?

Bunlara 1 kuruşum harçanırsa iktidardan gittiğinde hesabını ağır sorarım.

Zara'da kıyafet bakarken iki tane Suriye'li gördüm nasıl alışveriş yapıyorlar. Elleri dolu geldiler kasaya bunlar nereden buluyor parayı?
Onların reisi veriyor ya onlara aylık maaş. ( çocuk sayısı + işsizlik maaşı. )

Ben suriyeli arvad istiyem! Evlenecem vermezlerse gaçacam 🤣

Eki Görüntüle 1192452

Erdoğan: ‘Bu göçleri aynen kabulleniyoruz. Bir taraftan biliyorsunuz briket evler yaparak o briket evlerde de onlara çadırlarda falan değil, o briket evlerde onları ağırlamayı da ayrıca bir görev telakki ettik. Şu an itibarıyla 60 bini aşkın briket evi bitirdik, hedefimiz bunu 100 binin üzerine çıkarmak.'
Kaynak

Eki Görüntüle 1192453

Vergilerimiz surilere harcansın bakalım🥰 Hani bir telefon, bir araba ve bir televizyon vs. alınca bir tane de devlete alıyoruz ya, o paralarla yapılıyor işte bu evler hep.
Yaşasın! Şaka gibi ya. Artık oy verenler bile bıktı Suriyelilerden. Ben Erdoğan’ın bile akıllanacağını düşünmüştüm. Ama yok, anlaşılan hala bu ülke değişecek gibi gözükmüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı