Erdoğan'ın danışmanı Aktay: Suriyeliler giderse ülke ekonomisi çöker

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Haber kaynağı:

Din kardeşlerimiz be! Bizim ekonomiyi ayakta tutuyorlar, gitsin diyenler utan mı? Sanmam. (!) :D

Ülkede Bakan olmak için espri yapabilmek şart galiba.

Artık AKP'de iş yapan herkesi vatan haini olarak görüyorum ve bunda haklı olduğumu da her geçen gün kanıtlıyorlar ama yargılanacaklar az kaldı.

d63edd9af879f866baea5e3c5b506959.jpg

Başımıza bela da olsalar ucuz iş gücü sağlıyorlar, piyasaya da girdiler mesela bir çok suriyeli bakkal açıldı bunlar bizim bakallara göre daha ucuz kalitesi tartışılır, hepsi de suriye menşeili ürünler satıyorlar piyasa için iyi oldu bence. Şuan pek etkisi görülmese 5-10 seneye görülür. Gitmeleri durumunda batma gibi bir şey olmaz tabi.

Başımıza bela da olsalar ucuz iş gücü sağlıyorlar, piyasaya da girdiler mesela bir çok suriyeli bakkal açıldı bunlar bizim bakallara göre daha ucuz kalitesi tartışılır, hepsi de suriye menşeili ürünler satıyorlar piyasa için iyi oldu bence. Şuan pek etkisi görülmese 5-10 seneye görülür. Gitmeleri durumunda batma gibi bir şey olmaz tabi.
Benim askerim Suriye'de sınır güvenliği sağlarken burada onların oturması şahsen bana batıyor. Savaşabilecek durumda olanlarının hepsinin ÖSO'a gönderilmesi gerekli, bir süre boyunca kadınlar ve çocuklar kalabilir ama bir süre boyunca.

Yeni konular

Geri
Yukarı