Erdoğan'ın seçim afişine hitler bıyığı çizdiği tespit edilen 16 yaşındaki çocuk tutuklandı!

Var hocam olmaz olur mu? Biri almanları yönetip yahudilerin hayatını kararttı biri türkleri yönetip türklerin hayatını kararttı.
""""""k anlamında demiştim yazarsam sorun olurdu.

Son düzenleme:
Arkadaşlar normalde iki tarafı da desteklemem ama Halk CHP'nin, yani CHP kaynaklarından okuyorsunuz bunu. Ben hemen 3 kaynak kontrolü yapıp geliyorum.
Yandaş olmayan haber kanalımı var dostum? A haber paylaşacak değil ya bu haberi nereden bulmamı istiyordun başka? Ayrıca farklı kaynaklarda var istersen kısa bir araştırmayla bulabilirsin.

Hangi Avrupa'da. Sallama lütfen. Aynı Avrupa'da Cb'ye tokat atan adama bir şey olmadı. Düşünce özgürlüğüdür bu. Cezası olacak da tutuklanma saçmalık. Tecavüzcü tarikatçılar serbest iken 16 yaşındaki çocuk mu sorunlu. Burada olay kime göre adalet. Hala çıkıp mantıklıymış gibi açıklama yapmayın.

Fransa Cumhurbaşkanı Macrona tokat atan adam 4 ay hapis cezası aldı ve 14 ay denetimli serbestlik ile serbest bırakıldı. Başta ise 45.000 euro para cezası ve 3 yıl hapsi istenmişti. Avrupa'da nazi propagandası yapmak suçtur ve ağır cezaları vardır. Bir konu hakkında konuşmadan önce bilgi edinmenizi tavsiye ederim.

Yandaş olmayan haber kanalımı var dostum? A haber paylaşacak değil ya bu haberi nereden bulmamı istiyordun başka? Ayrıca farklı kaynaklarda var istersen kısa bir araştırmayla bulabilirsin.
Tarafsız kaynaklar CHP tarafından alıntılandığını söyleyip yazıyor zaten, T24'e bakabilirsin ben araştırdım T24'ü, herhangi bir partiye yakınlığını göremedim.

Fransa Cumhurbaşkanı Macrona tokat atan adam 4 ay hapis cezası aldı ve 14 ay denetimli serbestlik ile serbest bırakıldı. Başta ise 45.000 euro para cezası ve 3 yıl hapsi istenmişti. Avrupa'da nazi propagandası yapmak suçtur ve ağır cezaları vardır. Bir konu hakkında konuşmadan önce bilgi edinmenizi tavsiye ederim.
Kardeşim tokat farklı bir şeydir. Bu farklı bir şey. Burada CB’ye tokat atmaya çalışsın idam ederler seni. Gidip bakabilirsin. Amerika’da mesela CB’ye küfür veya hakaret edebilirsin. Çünkü düşünce özgürlüğü. Bu şekilde birini gözaltı veya hapse alıyorsan bir şeyleri sorgulamalı ve gözlerini açımalısın.

Kardeşim tokat farklı bir şeydir. Bu farklı bir şey. Burada CB’ye tokat atmaya çalışsın idam ederler seni. Gidip bakabilirsin. Amerika’da mesela CB’ye küfür veya hakaret edebilirsin. Çünkü düşünce özgürlüğü. Bu şekilde birini gözaltı veya hapse alıyorsan bir şeyleri sorgulamalı ve gözlerini açımalısın.
Ben karşılaştırmadım bilgisiz bir arkadaş gelip söyledi bunları ve sende en az onun kadar bilgisiz gözüküyorsun. Amerika Birleşik Devletlerinde eyaletten eyalete değişmekle birlikte hükümet görevlisine yada bürokrata hakaretin her ülkedeki gibi cezası vardır. Hakaret düşünce özgürlüğü değildir. Düşünce özgürlüğü adı üstünde olduğu gibi düşüncelerini özgürce, saygı çerçevesinde söyleyebilmektir.

Bu konuda Erdoğan haklıdır, ancak kendisini eleştirenleri bile savcılığa çağırıp dava açtığı zamanlar bile var.

Bu konuda haklı olması, diğer konularda haklı olduğunu göstermez.

Depremzedelere "geberin" diyen çocuğun aldığı cezaya bak, bu çocuğun aldığı cezaya bak. İkisi de çok yanlış...

Bunlar birer sınama testidir. Muhalefetin çapını ölçüyor. Ne kadar sessizlik, tepkisizlik o kadar hukuksuzluk. Böyle devam ettikçe dezenformasyon yasası gibi daha çok yeni yasalar vesaire şeyler göreceğiz. Korkak, basiretsiz dede seni. Gezi Parkının, Ali İsmail Korkmaz'ın, tarikatlarda tecavüze uğrayanların, intihar edenlerin yanında duramayan dede seni. Suratına suratına söylenecek o kadar şey var ki.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı