Erdoğan'ın sosyal medya ile alıp veremediği ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atatürk bu ülkenin kurucusudur, Erdoğan ise bir siyasetçidir. Kurucu eleştirilmez ama siyasetçi eleştirilir.

Tek basina mi kurdu? Neden sadece Atatürk aniliyor da silah arkadaslarinin adi dahi gecmiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
@VictorHugo uzaktan sallama gel yaşa o zaman bu kadar seviyorsan yönetimi. Ülkeden gidip ülkede yaşayıp eleştirenlere laf atma, senin bu ülke hakkında şu anda konuşmaya hakkın yok çünkü bu ülkede değilsin. Madem bu kadar iyiydi şartlar niye gittin?

Koskoca Mustafa Kemal Atatürk'le bir tane CB'yi mi bir tutuyorsun? Ülkenin kurucusu ve kurtarıcısıyla, sıradan oy alarak başa geçmiş birisini bir tutamazsın.

Hala bu yalana inananlar ve halk önünde servis etmeye çalışanlar var. Maalesef hepsi yobaz düşman çomarlar.
O zaman malum TV kanalı da kapatılmalı. Sürekli muhalefet üzerinden yalan haberler yapıyor?

@VictorHugo uzaktan sallama gel yaşa o zaman bu kadar seviyorsan yönetimi. Ülkeden gidip ülkede yaşayıp eleştirenlere laf atma, senin bu ülke hakkında şu anda konuşmaya hakkın yok çünkü bu ülkede değilsin. Madem bu kadar iyiydi şartlar niye gittin?

Koskoca Mustafa Kemal Atatürk'le bir tane Cb'yi mi bir tutuyorsun? Ülkenin kurucusu ve kurtarıcısıyla, sıradan oy alarak başa geçmiş birisini bir tutamazsın.

Hahaha sesli güldüm.

@VictorHugo boştan yere konuşmayacaksın o zaman. Ülkede yaşamıyorsan; bu ülkede yaşayanların fikirlerine de karışamazsın. Tabii ben de yurt dışında yaşasam Euro'nun artması işime gelir, ülkeye gelince zenginler gibi gezmek istediğinizi biz de biliyoruz. Hasbelkader bir şekilde gidebilmişsin yurt dışına (bu kafayla sana kim vize verdiyse zaten :D) sonra gelip gittiğin ülkedeki insanların yönetime olan tutumunu eleştirme hakkını kendinde buluyorsun. Çok seviyorsan CB'yi dön ülkene. Zaten Erdoğan'a göre Fransa'da açlık sorunu varmış, neden hala duruyorsun? :D

Bir şeye yasak getirirsen onun sonu gelmez, bir bakmışsın yarın Technopat Sosyal'i kapatmışlar. Ne yapacaksın o zaman?

Gayet sonu gelir. Halkı yanlış biliçlendirip kendilerine düşman ettiklerinde ne yapmalılar. Oturup seyretmeliler mi? Gayet yapılması gereken basit. Bu konuda benim ilk yorumuma bakarsan oraya bir tweet attım o tweetin sahibi gibi Vatan düşmanı olanlar. ve halkı yanlış biliçlendirip hükümete düşman etmeye çalışanlar cezalandırılmalı. Doğru haber yapanlara lafım yok gördüğün gibi.

Gayet sonu gelir. Halkı yanlış bilinçlendirip kendilerine düşman ettiklerinde ne yapmalılar. Oturup seyretmeliler mi? Gayet yapılması gereken basit. Bu konuda benim ilk yorumuma bakarsan oraya bir tweet attım o tweetin sahibi gibi Vatan düşmanı olanlar. Ve halkı yanlış bilinçlendirip hükümete düşman etmeye çalışanlar cezalandırılmalı.
Henüz 18 yaşındasın, herkes gibi sende de lise milliyetçiliği var. Biz de bu yollardan geçtik ve inan bundan 2-3 sene sonra bu yaptığın yorumları okurken utanacaksın (bizzat kendim biliyorum).

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı