Erdoğan'ın sosyal medya ile alıp veremediği ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Erdoğan'ın sosyal medya ile alıp veremediği ne acaba? Özellikle Twitter!

Yine bir açıklama yapmış: "hiçbir denetimin olmadığı sosyal medya mecraları, toplumsal barışı ve devletlerin milli güvenliğini tehdit eder konuma geldi." demiş. Bilen bilir bu ilk açıklaması değil, bunun gibi onlarca açıklaması var, sürekli sosyal medya mecralarını hedef alıyor.

Herkesin geleneksel medya/basın izlemesini/okumasını istiyor. Tamam o zaman, hepimiz a haber izleyip sabah gazetesi okuyalım (!)

Evet biraz haklı hiçbir denetim yok. Şahsen benim gördüğüm sosyal medya hesaplarında Allah, Hz. Muhammed, şehitlerimiz yani kısaca insanlar için ne kadar önemli değerleri varsa hepsine hakarette bulunuyorlar.
Sosyal medya çok kolay manipüle edilebiliyor örneğin katarlı askerlerin ülkemizde tıp okuması olayı. Bu her iki ülke için geçerliydi yani bizim askerlerimiz katarda onların askerleri Türkiye'de okuyabilecekti. Ama bildiğimiz sosyal medya kitlesi bunu katarlı gençler ülkemizde tıp okuyabilecek diye servis etti ve haber bu şekilde duyuldu.

Ne bu Erdoğan düşmanliği arkadas yazilanlara bakiyorum da pes yani bu kadar olmaz, Erdoğan'i rahatça elestirebiliyorsunuz Atatürk'e laf söylendiğinde neden ağlamaya başliyorsunuz? Şimdi biri gelir Atatürk savaşti der komik.

Ne bu Erdoğan düşmanliği arkadas yazilanlara bakiyorum da pes yani bu kadar olmaz, Erdoğan'i rahatça elestirebiliyorsunuz Atatürk'e laf söylendiğinde neden ağlamaya başliyorsunuz? Şimdi biri gelir Atatürk savaşti der komik.

Türkiye de mi yaşıyorsunuz bilmiyorum ama burada yapılanları görseydiniz sizde erdoğan düşmanı olurdunuz.
Örnek vermek gerekirse adalet, eğitim, ekonomi gibi yerlerde çok ciddi sıkıntılar var.

Kismen hakli. Yobaz insan cok Twitter.

Sen Fransa'da yaşıyormuşsun, iyisin tabi. Yazın Türkiye'ye 1000 euro ile geleceksin, hop olacak sana 11 bin TL ve krallar gibi tatilini yapıp gideceksin.

O kadar fazla propaganda amaçlı tweet varki inanamazsın geçenlerde Erdoğan büyük kürt devleti kuracak diye bi tweet gördüm. Klasik tweeter userları yani pek birşey beklemiyorum.

1635065256938.png

Denetim için ağlayacaksanız böyle tweetler atılmaya devam edilir. Bilginiz olsun !

Türkiye de mi yaşıyorsunuz bilmiyorum ama burada yapılanları görseydiniz sizde Erdoğan düşmanı olurdunuz.
Örnek vermek gerekirse adalet, eğitim, ekonomi gibi yerlerde çok ciddi sıkıntılar var.

Türkiye de mi yaşıyorsunuz bilmiyorum ama burada yapılanları görseydiniz sizde Erdoğan düşmanı olurdunuz.

Hocam, Erdoğan agziyla kuş tutsa bu güruh degismez. Elinde şarap, göbegi acik ve kafasi iyi bir kitle var. onlari begendiremezsin, o yuzden şu an olanlar hikaye yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal medya çok kolay manipüle edilebiliyor örneğin katarlı askerlerin ülkemizde tıp okuması olayı. Bu her iki ülke için geçerliydi yani bizim askerlerimiz katarda onların askerleri Türkiye'de okuyabilecekti. Ama bildiğimiz sosyal medya kitlesi bunu katarlı gençler ülkemizde tıp okuyabilecek diye servis etti ve haber bu şekilde duyuldu.

Hala bu yalana inananlar ve halk önünde servis etmeye çalışanlar var. Maalesef hepsi yobaz düşman çomarlar.

Hocam Erdoğan agziyla kuş tutsa bu güruh degismez
Davulun sesi uzaktan hoş gelirmiş. Türkiye'de daha insanlar doyasıya et, balık, fındık, ceviz, badem gibi temel gıdaları bile tüketemiyor. Araba almaya kalksa 2-3 yıllık kredi çekmek zorunda kalıyor, aldığı araba ise 20-25 yaşındaki külüstür arabalar oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı