Ergenlik belirtileri yavaşladı

Ama hergün yapmaya başladım, ses tellerine değil Testestoron hormonuna etkisi olup ses tellerimin gelişmesini etkilermi diye düşünmğştüm

lise 1 e geçtim umarım dalga konusu olmam :(
Sen arkadaşın dediği gibi günde bir kere yap fazlası zararlı olabilir. Ama korkma gelişimine etkisi yok. Vitaminli, kalsiyumlu, proteinli yiyecekler tüketmeye gayret göster belki bu şekilde etkisi olabilir hem kas hem kemik yapına.

Sen arkadaşın dediği gibi günde bir kere yap fazlası zararlı olabilir. Ama korkma gelişimine etkisi yok. Vitaminli, kalsiyumlu, proteinli yiyecekler tüketmeye gayret göster belki bu şekilde etkisi olabilir hem kas hem kemik yapına.
deniyeceğim, tavsiye için teşekkür ederim

Dostum, fazla kafaya takıyorsun, daha 14 yaşındasın. Elbet sesin kalınlaşacak. Daha yeni ergenliğe girdiğin söylenebilir. Eğer çok istersen testosteron arttırıcı besinler tüketebilirsin. Ancak yaşın gereği tavsiye etmiyorum.

Dostum, fazla kafaya takıyorsun, daha 14 yaşındasın. Elbet sesin kalınlaşacak. Daha yeni ergenliğe girdiğin söylenebilir. Eğer çok istersen testosteron arttırıcı besinler tüketebilirsin. Ancak yaşın gereği tavsiye etmiyorum.
Normalde takmam fakat 8. sınıfta herkesinki kalınlaşmıştı bi ben kalmıştım 9 da da alay konusu olurum diye. Yoksa böyle şeyleri genelde takmam sadece zorbalığa uğramak istemiyorum

Geri
Yukarı