Ergenlikte yaşanılmış ufak çaplı depresyon, anksiyete pilot olmak için sorun teşkil eder mi?

Etiketlediğiniz arkadaş pilot mu merak ettim.
Bende yazılım mühendisliğiyle pilot arasında gidip geliyorum mesleki olarak çok kalmadı bölüm seçmeme.

Ya şimdi akıl vermek gibi olmasında pilotluk çok masraflı,bilgisayar mühendisliği ise zor ve yorucu geliri ikisinin de iyi ama.

Ya şimdi akıl vermek gibi olmasında pilotluk çok masraflı,bilgisayar mühendisliği ise zor ve yorucu geliri ikisinin de iyi ama.
Aynı değil ben muhtemelen Amerikada çalışacağım ve bir yazılımcının maaşı 30 lu yaşlarında rahatça yılda 300k$ üstüne çıkabilirken 10 yıl tecrübeli bir pilot anca 200.000 civarı alır ki buda %10 luk dilim falan.

Bilgisayar mühendisi ile pilot geliri nasıl aynı?

Aynı demedim ikisinin de iyi bir geliri var dedim uzman olmana göre değişir tabii ki yaptığın işe mevkine bağlı acemi olarak değerlendirdim.

Aynı değil ben muhtemelen Amerika'da çalışacağım ve bir yazılımcının maaşı 30'lu yaşlarında rahatça yılda 300k$ üstüne çıkabilirken 10 yıl tecrübeli bir pilot anca 200.000 civarı alır.

Yazdığımı tekrar okur musunuz?

Aynı demedim ikisinin de iyi bir geliri var dedim uzman olmana göre değişir tabii ki yaptığın işe mevkine bağlı acemi olarak değerlendirdim.

Yazdığımı tekrar okur musunuz?
Evet ikisinin de geliri yüksek yazmışsınız şimdi farkettim.

Geri
Yukarı