Erkeğin sadece sağ kulağına küpe takması

• Konuyu başlatan m47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 2B

m47

Kilopat
Bugün gidip sağ kulağıma piercing yaptırdım (ilk defa). Eve geldiğimde annem bilerek mi sağ yaptın dedi ben de anlamadım. İnternetten baktım sadece sağ kulağa takanların eş cinsel gibi anlamların simgesi demekmiş bu doğru mu? Sadece sağ kulakta küpe olmasının anlamı gay falan mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok, şu an için öyle anlamlar yok. Ama tabii ülkemiz de bu tarz şeyler hoş karşılanmıyor o ayrı mesele.

Simülasyonda olduğumuzun en uygun kanıtlarından sadece bir tanesi de insanların nesnelere ve onların hangi yöne takıldığına dair yükledikleri anlamsız etiketler olabilir.

Yıl 2021 olmuş hala daha anlamsızca etiketlerin ağızlardan çıkması çok gülünç. Tepkim bir kenara, bu tarzların önceki neslin ya da bazı insanların normlarına aykırı olduğunu kabul ediyorum ancak özel hayata saygı denen şeyden de nasibinizi alın ve onların hayatları sizlerden ibaret olmadığını da anlayın.

Neyse ki, ojeler için şu zamanıma kadar çevremden "Sen karı mısın?" tepkisi almadım.

Bugün gidip sağ kulağıma piercing yaptırdım (ilk defa). Eve geldiğimde annem bilerek mi sağ yaptın dedi ben de anlamadım. İnternetten baktım sadece sağ kulağa takanların eş cinsel gibi anlamların simgesi demekmiş bu doğru mu? Sadece sağ kulakta küpe olmasının anlamı gay falan mı?
Ayağına halhal takan kadınlara da ayak fetişisti ve swinger evlilik seven kadınlar yapıyor derler. Oysa ki çok güzel ve masum bir aksesuar.

Toplumumuz cidden kanayan bir yaradır.

Geri
Yukarı