Erkek anime karakteri profil resmi önerisi

deszzzu

Hectopat
Daha fazla  
Anime karakteri resmi istiyorum profil resmime koymak için. Erkek olursa daha iyi olur. Göndereceğiniz anime karakterinin hangi animede olduğunu yazarsanız sevinirim.

Naruto, Kakashi.
b9d0b9af515f9ea43071ab714510d352.jpg

Teşekkür ederim, resmi kullanabilir miyim? Bu arada Naruto'nun konusu bir tilkinin bir köye saldırması ve köy halkının tilkiyi Naruto sanıp ondan uzak durması, devamını bilmiyorum. Bu bildiklerim doğru mu? Fazla okumadığım için konuyu tam bilmiyorum.

Teşekkür ederim.
Hocam öyle bir davranıyorsunuz ki, sanki sırf ppnizde bu anime var diye size hangi animeden olduğunu ve konusunu soracaklar. :D

Teşekkür ederim, resmi kullanabilir miyim? Bu arada Naruto'nun konusu bir tilkinin bir köye saldırması ve köy halkının tilkiyi naruto sanıp ondan uzak durması, devamını bilmiyorum. Bu bildiklerim doğru mu? Fazla okumadığım için konuyu tam bilmiyorum.
Maalesef bildikleriniz doğru değil, köye tilki saldırması doğru ancak insanlar Naruto'yu tilki sanmıyor, tilki köye saldırıyor, tilki Naruto'nun vücuduna mühürleniyor, yani içerisinde yaşıyor gibi bir şey. İnsanlar da içinde bu tilki olduğu için ondan uzak duruyor.

Resmi Pinterest'den aldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam öyle bir davranıyorsunuz ki, sanki sırf ppnizde bu anime var diye size hangi animeden olduğunu ve konusunu soracaklar. :D
Anime karakteri kötü konulu animelerden olur haberim falan olmaz, hiç gerek yok. Ve belki izleyebilirim, bu yüzden istemiştim hangi animede olduğunun yazılmasını 😀.

Maalesef bildikleriniz doğru değil, köye tilki saldırması doğru ancak insanlar Naruto'yu tilki sanmıyor, tilki köye saldırıyor, tilki Naruto'nun vücuduna mühürleniyor, yani içerisinde yaşıyor gibi bir şey. İnsanlar da içinde bu tilki olduğu için ondan uzak duruyor.

Resmi Pinterest'den aldım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Tamam, bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim. Fan artmış, sahibi izin vermez belki kullanmayayım. Teşekkür ederim en azından düşünüp açtığım konuya cevap yazdın 🙂.
Levi Ackerman'ın herhangi bir fotoğrafını koyabilirsiniz.
Ya da Nanatsu No Taizai'dan Ban karakterinin fotoğrafını koyun.
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı