Erkek arkadaşa ne hediye alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz erkekler saat ve güzel kokulu parfümleri severiz. Kulaklık, kendi yaptığınız süslemelerde onu mutlu edecektir.
İstediği saat bütçemi aşıyor, parfüm konusunda hassas, başkasının aldığını pek kullanmaz.
RGB mouse pad kullanıyor mu?
Şu anlık isteği veya ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Odası yeterince RGB ürün dolu. .d

Odasına koyması için küçük küçük arabalar alabilirsiniz.
Seveceği modeller biraz pahalıya gelebilir, kaliteli olmasını düşünerekten. Yine de fikir için teşekkürler.
Sizin yaptığınız dekorlar , el işlerini sevebilir.
Pek yetenekli değilim.
Erkekler genellikle karşı cinsten pahalı ve şaşalı hediyeler beklemez. Sadece onu düşünmüş olduğunuzu gösteren ufak hatıramsı hediyeler yeterlidir. Bu bir tişört olabilir, yastık kılıfı olabilir, hatta belki bir ayıcık bile olabilir. Buna karar verecek olan sizsiniz çünkü onu en iyi siz tanıyorsunuz. Ek olarak erkek arkadaşınız onu düşünen bir kız arkadaşı olduğu için oldukça şanslı. 🙂
Teşekkür ederimm. İşine yarayacak şeyler onu daha mutlu edecektir.

Netflix hediye edin 2-3 aylık.
İkimizde ortak var zaten, yine de teşekkürler.
Oyun dergisi alabilirsin.
Seveceğini düşünmüyorum, teşekkürler yine de.

Bak indirime girmiş büyük fırsat. Forumdakilere sorabilirsin. Güzel kulaklıktır. Bunu beğenmezse yok artık çekerim.
Aslında kendisinde kaliteli bir tane var ve pek kullanmıyor ama yine de teşekkürler.
Bilgisayarı varsa eğer hoparlör alabilirsiniz.
Kendisinde mevcut. Yine de teşekkürler.
Sade renkli bir kısa kollu alınabilir. Hem hoş hem de seve seve kullanacağı bir şey olur. Ayrıca ,çoğu zaman öneririm, eğer çizim yeteneğinize güveniyorsanız bir Flipbook yapın derim. Manevi olarak aşırı etkileyecektir.
Çok güvenmiyorum, geçen yıl ikimizin resmini karakalem olarak çizmiştim. Bu yıl yapmak istemiyorum. Kısa kollu olabilir.
Bunu seviyor ama alabileceğimden emin değilim.
Yeni bir oyun alınabilir.
Düşündüm, istek listesine bakıp ne alacağım karar verdim ama kendisi biraz maymun iştahlı, denemek için alır, bir daha yüzüne bakmaz sarmazsa, o yüzden vazgeçtim.
Bilgisayar ekipmanı alabilirsiniz.
O işlerde başkalarını karıştırtmaz ve genelde kullandığı, almak istedikleri çok pahalıdır.

Kitap okuyorsa beğeneceğini düşündüğünüz kitaplardan 1-2 tane alabilirsiniz. Kitap kurdu insanı kitaptan başka hediye o kadar mutlu etmez.

Bunun haricinde oyun konsolu varsa beraber oynamak için ikinci kolu alabilirsiniz. Fiyatları ne civarda bilmiyorum ama ince düşünülmüş bir hediye olur.

Son olarak çok ufak bir şey ama bence bir erkeği rahatlıkla mutlu etmeye yeter: Arabasının modeline ait bir anahtarlık.

Kıyafet almayın. Kupa almayın. İlgisi varsa kitap olabilir. Araç kokusu bile olabilir ama kıyafet, kupa ve parfüm olmaz. Onlar hediye olarak alınacak şeyler değil, sıradan şeyler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı