Erkek arkadaşa ne hediye alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne erkekmiş arkadaş hiçbir şeyi mi sevmiyor. Eğer hiçbir şey bulamadıysan saat al, aşırı pahalı bir şey olmak zorunda değil casio veya giyim markalarının saatlerine bakabilirsin. İnstagram'da mezat sayfalarından antik bir saat de alabilirsin ucuz ve çok şık bir saat yakalayabilirsin. Beğenmeme şansı yok.
Sakin ol ben bu kadar sinirlenmedim, sevdiği çok şey var dediğim gibi ama alacak durumum yok, kafamda kurdum bir şeyler tabii ki ama fikir almak istedim yine de.
İlk defa sosyalde kız gördüm.
Pek girmiyorum ben de sadece konulara bakar, bir şey merak ediyorsam bulur okurum, yeni katıldım zaten. Çare bulamayınca buraya sorayım dedim, forumda çok takılıyor, faydası olur diye düşündüm.

Ben en mantıklısının akıllı saat olduğunu düşünüyorum. Haylou LS05 veya Haylou LS02 bakabilirsin.

Philips Dlp5742ab 40200mah Çift Usb Çıkışlı 220v 90w Inverter Powerbank Fiyatı, Yorumları - Trendyol
Philips Dlp5724ab 24000mah Çift Usb Çıkışlı 220v 80w Inverter Powerbank Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu ürünlerden biri hediye gelse bir hayli hoşuma giderdi ama kalmamış herhalde. Belki yeniden stoğa girer veya başka bir sitede vardır.

Dekoratif eşyaları seviyorsa gaz lambası al, pahalı değil ve kullanışlı da kısmen.

Erkek arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor, kendisi kolay kolay bir şey beğenmez. Çoğunlukla teknolojik ürün, estetik dekor veya kıyafetlerden hoşlanır. Durum böyle olunca beğendiği şeyler çok pahalı oluyor. Malum Türkiye'deki ekonomik durum belli. O yüzden orta bütçede, beğeneceği bir şeyler araştırıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Çoğu erkek tek renk tişörtleri sever.

Erkek arkadaşımın doğum günü yaklaşıyor, kendisi kolay kolay bir şey beğenmez. Çoğunlukla teknolojik ürün, estetik dekor veya kıyafetlerden hoşlanır. Durum böyle olunca beğendiği şeyler çok pahalı oluyor. Malum Türkiye'deki ekonomik durum belli. O yüzden orta bütçede, beğeneceği bir şeyler araştırıyorum. Yardımcı olur musunuz?
Bileklik veya kolye alabilirsiniz. Etkili ve ucuz bir yol.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı