"Erkek çalışır ve ev geçindirir" düşüncesi

Zengin koca veya zengin kadın aramak zaten benim karşı olduğum nokta hocam. Maalesef günümüzde aşk evliliğine pek rastlayamadığımız için insanların zihniyeti bu yönde.

Kimse kimseyi kandırmasın herkesin derdi memfaat ben aşkın olduğuna inanmıyorum o gördüğunüz gerçek aşklar anca filmde olur tip para biri bile olmasa sen hiçsin.

Kimse kimseyi kandırmasın herkesin derdi memfaat ben aşkın olduğuna inanmıyorum o gördüğunüz gerçek aşklar anca filmde olur tip para biri bile olmasa sen hiçsin.

Erkek arkadaşımla ben para harcamadan aylar geçirdik benden alabileceği başka bir şey de yok aslında. Bu biraz kişisel bir görüş.

Uzun uzun anlatmayayım ancak şöyle diyeyim, sözde İslam'i devletlerde kadınlar aşağılandı ve Atatürk'ün yaptığı değişikliklerin zamanından itibaren kadınlara olması gereken değer verildi ancak bu biraz hızlı gerçekleşti ve insanlar ailelerinden ne görürse onu düşünür oldu. Kadın da çalışabilir ama bana sorarsanız kadının çocuklarına bakması, erkeğin çalışması daha doğru çünkü bazı hormonlar annelik içgüdüsünü vb. sağlıyor. Ancak erkek çok zengin biri ya da orta hali sağlayacak maaşı yoksa kesinlikle kadın da ona destek olmalı. Tüm yük erkeğe binmemeli böyle bir durumda.

Yeni konular

Geri
Yukarı