Erkek düşmanlığının farklı bir boyutu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

M4VER1CK

Hectopat
Makaleler
1
Kızın haberi bile yok, rahatsız olduğunu da belirtmiyor. Ortada herhangi bir temas yoksa tutuklamaya hakları da yok. Videonun altına yorum yapan erkeklerin çoğu eşcinsel galiba, artık yolda yürürken önünüzde kadın varsa her an arkanızda polis yakanızda savcı karşınızda hakim olacaktır. Erkeklere özel yol, toplu taşıma, AVM, okul, pazar vs her şey cinsiyete özel olmalı. Eskiden eşitliği savunurdum da eşitlik falan hikaye. Kadın görünce yolumu değiştiriyorum artık. Bundan 10 sene sonra bu ülkenin yarısı lezbiyen yarısı eşcinsel olacak sanırım. İkili ilişkiler özellikle bu ülkede hiçbir zaman düzelmeyecek, aksine kutuplaşma artacak. (Bu arada videonun kurgu olup olmadığı umurumda değil)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadına şiddete hayır abi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada bildiğin sapık gibi takip ediyor adam. Tutuklanmakta haklı. Kadının haberinin olup olmaması bunu değiştirmez. Yaptığı sapıklık. Belki ileride kadın çok kalabalık olmayan bir sokağa gittiğinde bir şey yapacaktı adam ona. Kimse bilemez. Önlem alınması bana çok daha mantıklı geliyor. Ama nasıl böyle kamerayla çekilmiş, nasıl farketmişler anlamış değilim. Kadın oturduğunda adam oturuyor. Mağazaya girdiğinde o da giriyor. Hepsi şans mıdır bilemem. Bu mesaja istediğiniz gibi kızgın atmakta özgürsünüz çünkü bu benim fikrim.

Burada bildiğin sapık gibi takip ediyor adam. Tutuklanmakta haklı. Kadının haberinin olup olmaması bunu değiştirmez. Yaptığı sapıklık. Belki ileride kadın çok kalabalık olmayan bir sokağa gittiğinde bir şey yapacaktı adam ona. Kimse bilemez. Önlem alınması bana çok daha mantıklı geliyor. Ama nasıl böyle kamerayla çekilmiş, nasıl farketmişler anlamış değilim. Kadın oturduğunda adam oturuyor. Mağazaya girdiğinde o da giriyor. Hepsi şans mıdır bilemem. Bu mesaja istediğiniz gibi kızgın atmakta özgürsünüz çünkü bu benim fikrim.
İstediği gibi davranabilir kadın rahatsızlığını dile getirmemiş, ortada da herhangi bir temas yok. Bu şunun gibi, markete gidiyorsun ve araba kalmamış, ürünler eline sığmadığı için kasaya kadar götürmek için cebine koyuyorsun. Fakat kasiyer seni hırsız sanıp polisi çağırıyor.
Önlem alınması bana çok daha mantıklı geliyor.
Kadın rahat gezsin diye erkek mağdur olamaz, yok öyle bir dava.

İstediği gibi davranabilir kadın rahatsızlığını dile getirmemiş, ortada da herhangi bir temas yok. Bu şunun gibi, markete gidiyorsun ve araba kalmamış, ürünler eline sığmadığı için kasaya kadar götürmek için cebine koyuyorsun. Fakat kasiyer seni hırsız sanıp polisi çağırıyor.
İstediği gibi davranamaz. Etek giymiş bir kadın olduğunuzu ve sokakta arkanızdan sizi birinin ısrarla takip ettiğini düşünün. Hiç empati yapmıyorsunuz. O an gerçekten korku hisseder o kişi. Kadın rahatsızlığını belirtmemiş çünkü kulağında kulaklık rahatça dolaşıyor, fark etmemiş. Bunun olabileceğini hissetmemiş bile. Dokunmasına da gerek yok. Siz de o zaman bunu biri size bıçak doğrultuyor ama dokundurtmuyor gibi düşünebilirsiniz. Size böyle bir örnek gerekiyordu sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı