Erkek Meme Ucu İriliği ve Soğukla Temasta Düzelip, Küçülme

Baska ne olacak ki? Jinekomasti iste, internetten fotoğraflarına bakıp kendinizle karsılastırabilirsiniz.
Aynı sorun bende de var 1-1.5 yıldır hafif bir kitle var göğsümde. Gerci kesin bir sey demiyeyim ben doktora gitmistim sene basında tam bi teshis koymamıstı jinekomastisin diye. Ama yani bunun baska bi adı yok bildiğim kadarıyla jinekomasti.
Zamanında doktora gittim. Jinekomasti değil. Eğer arkadaşın ki de benimki gibiyse ki büyük ihtimal öyle, onunki de jinekomasti değil. Fotoğraflarla da karşılaştırdım, uzaktan yakından alakası yok. Doktor da değil demişti zaten.

İyi günler arkadaşlar 2 yıldır meme uçlarım normal zamanlarda büyük duruyor memem de büyük duruyor. Suyla temas edince, üşüyünce falan 1-2 dakikalığına normal bir erkek göğüsüne dönüşüyor ve mememin tamamı küçülüyor. Ne yapmalıyım normal bir şey mi? Doktora gitmem gerekirse hangi alana gitmeliyim?

Reis bemde de aynısı var dokununca falan düzeliyor en son ne oldu yardım et bana.

Aynı durum bende de var soğukta veya havuza girince küçülüyor 19 yaşındayım düzenli spor yapıyorum herhangi bir değişiklik yok 14 yaşından beri böyle.

Zamanında doktora gittim. Jinekomasti değil. Eğer arkadaşın ki de benimki gibiyse ki büyük ihtimal öyle, onunki de jinekomasti değil. Fotoğraflarla da karşılaştırdım, uzaktan yakından alakası yok. Doktor da değil demişti zaten.
Arkadaşın sorunu jinekomasti. Doktorun seni yanlış yönlendirmiş başka bir doktora git. Jinekomastinin çeşitlerinden biri bu da. Bende de var ameliyat olacağım yakında doktor jinekomasti dedi aynı şekil göğüsde yağlanma ve göğüs ucu(nipple) sivri değil yuvarlak şekilde dediği gibi dokununca vs. normal halini alıyor bu da jinekomastinin bir türüdür. Gerçek jinekomasti sporla geçmez. Estetik operasyon gereklidir veya ergenliğin bitişine doğru 16-17'li yaşlarda son bulur. Bazı kişilerde 20 yaşına kadar sürebilir veya hiç de geçmeyebilir bu kişilere cerrahi müdahale gerekir.
Ameliyat olmak istersen fiyatları 10.000 civarı. Eğer karşılayamam dersen heyet raporu gibi yollarla ücretsize getirilebiliyor araştır derim sanırım bu uygulama hala devam ediyor diye biliyorum.

Arkadaşın sorunu jinekomasti. Doktorun seni yanlış yönlendirmiş başka bir doktora git. Jinekomastinin çeşitlerinden biri bu da. Bende de var ameliyat olacağım yakında doktor jinekomasti dedi aynı şekil göğüsde yağlanma ve göğüs ucu(nipple) sivri değil yuvarlak şekilde dediği gibi dokununca vs. normal halini alıyor bu da jinekomastinin bir türüdür. Gerçek jinekomasti sporla geçmez. Estetik operasyon gereklidir veya ergenliğin bitişine doğru 16-17'li yaşlarda son bulur. Bazı kişilerde 20 yaşına kadar sürebilir veya hiç de geçmeyebilir bu kişilere cerrahi müdahale gerekir.
Ameliyat olmak istersen fiyatları 10.000 civarı. Eğer karşılayamam dersen heyet raporu gibi yollarla ücretsize getirilebiliyor araştır derim sanırım bu uygulama hala devam ediyor diye biliyorum.
Benim tüm arkadaşlarda var. Hepimiz jinekomastiyiz o zaman.

Geri
Yukarı