Erkek Meme Ucu İriliği ve Soğukla Temasta Düzelip, Küçülme

Jinekomasti olup olmadığını anlamak için; Elini en yukarı kaldır ve diğer elinin avuç içiyle meme ucuna bastır canın acırsa Jinekomasti vardır.
Hocam avuç içiyle bastırınca acımadı ve meme ucum sertleşmeye başladı hemen. Ama elimin kemik ve nasırın olduğu yerle sert bastırınca çok hafif bi acı oldu.

Arkadaşlar 15 gün oldu hergün şınav çektim. En az 100 bazı günler 250 kadar. Yediklerimede dikkat ettim. Six-pack çıkıcak bunlar düzelmeyecek galiba :(
Sarkma yok, memem ileri doğru hafif çıkık meme ucum yuvarlak sadece. Üşüyünce ya da ıslatınca meme tamamen küçülüyor hafif çıkıklık gidiyor çok güzel oluyor :)

Arkadaşlar 15 gün oldu hergün şınav çektim. En az 100 bazı günler 250 kadar. Yediklerimede dikkat ettim. Six-pack çıkıcak bunlar düzelmeyecek galiba :(
Sarkma yok, memem ileri doğru hafif çıkık meme ucum yuvarlak sadece. Üşüyünce ya da ıslatınca meme tamamen küçülüyor hafif çıkıklık gidiyor çok güzel oluyor :)
Şuanda durumun ne?

Jinekomasti,eğer yaşın 13-18 arasındaysa dert etmene gerek yok ergenlikte görülebilen geçici bir durum. Eğer yaşın 18'den büyükse ve bu durumu yaşıyorsan genelde %25 yağ oranından sonra östrojen hormonunun fazla salgılanması nedeniyle ortaya çıkan bir sağlık durumudur. Tek tedavisi cerrahi müdaheledir.
İstersen sabaha kadar şınav çek,jinekomastinin kas dokusu ile bir alakası yoktur. Göğüs kasların gelişmiş olsa bile jinekomasti kendini her türlü belli eder.
Aşşağıdaki fotoğrafta kas oranı yüksek bir bireyin jinekomasti ameliyatından önce - sonra görüntüsünü görüyorsun. Dediğim gibi durumu ameliyatsız çözmek mümkün değil.

Dosya Ekleri

• jinekomasti-nedir-nasil-kurtulunur.jpg
    jinekomasti-nedir-nasil-kurtulunur.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 1.366
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı